Eestlased võõrsil
Mängijad
Maailmakaart
Tulemused
Mängukava
 

Eestlased võõrsil › tulemused

Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. nov
13:30
Chiangrai United
3:1 (2:1)
Muangthong United
Liigamäng (14. voor)
16. nov
11:00
Sisaket United
0:2 (0:1)
Muangthong United
Liigakarikas (1. ring)
12. nov
13:30
Nongbua Pitchaya
2:2 (1:0)
Muangthong United
Liigamäng (13. voor)
6. nov
12:30
Khonkaen United
1:1 (0:0)
Muangthong United
Liigamäng (12. voor)
1. nov
14:00
Muangthong United
7:1 (3:0)
Hippo
Karikamäng (2. ring)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
8. okt
22:00
Edmonton
3:1 (2:1)
Winnipegi Valour
Liigamäng (28. voor)
1. okt
05:00
Pacific
1:0 (1:0)
Edmonton
Liigamäng (27. voor)
26. sept
00:00
Edmonton
1:1 (0:0)
Forge
Liigamäng (26. voor)
17. sept
23:00
Edmonton
0:1 (0:0)
Cavalry
Liigamäng (25. voor)
10. sept
02:30
York United
3:1 (1:0)
Edmonton
Liigamäng (24. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. nov
12:00
Alaškert
1:2 (0:1)
Jerevani Pjunik
Liigamäng (18. voor)
13. nov
15:00
BKMA
1:1 (1:0)
Jerevani Pjunik
Liigamäng (16. voor)
10. nov
15:00
Ararat-Armenia
0:0 (0:0)
Jerevani Pjunik
Liigamäng (2. voor)
6. nov
13:00
Artsahhi Lernajin
1:1 (1:0)
Jerevani Pjunik
Liigamäng (15. voor)
3. nov
19:45
Jerevani Pjunik
1:2 (0:2)
Basel
Konverentsiliiga (6. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. nov
19:15
Zulte Waregem
5:5 (2:3)
AS Eupen
Liigamäng (17. voor)
9. nov
21:00
Lommel
1:0 (0:0)
Zulte Waregem
Karikamäng (1/16 finaal)
5. nov
17:00
Mechelen
2:2 (2:0)
Zulte Waregem
Liigamäng (16. voor)
29. okt
17:00
Zulte Waregem
0:3 (0:0)
Liege'i Standard
Liigamäng (15. voor)
23. okt
22:00
Oostende
2:1 (1:0)
Zulte Waregem
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
21:00
Telstar
ADO Den Haag
Liigamäng (15. voor)
4. nov
21:00
NAC Breda
Telstar
Liigamäng (14. voor)
28. okt
21:00
Telstar
Dordrecht
Liigamäng (13. voor)
24. okt
21:00
AZ Alkmaar II
0:0 (0:0)
Telstar
Liigamäng (12. voor)
18. okt
21:00
Koninklijke HFC
0:1 (0:1)
Telstar
Karikamäng (1/32-finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. nov
17:30
Volendam
0:4 (0:1)
Utrecht
Liigamäng (14. voor)
6. nov
13:15
Utrecht
2:1 (0:1)
Groningen
Liigamäng (13. voor)
29. okt
17:30
Heerenveen
1:2 (1:1)
Utrecht
Liigamäng (12. voor)
23. okt
17:45
Utrecht
3:1 (1:0)
Rotterdami Sparta
Liigamäng (11. voor)
20. okt
19:45
Sportlust 46
0:3 (0:1)
Utrecht
Karikamäng (1. ring)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
6. nov
21:00
Bohemians
3:1 (1:0)
Sligo Rovers
Liigamäng (36. voor)
28. okt
21:45
Sligo Rovers
1:0 (0:0)
St Patrick's Athletic
Liigamäng (35. voor)
24. okt
21:45
Sligo Rovers
0:0 (0:0)
Derry City
Liigamäng (34. voor)
21. okt
21:45
Dundalk
3:3 (1:1)
Sligo Rovers
Liigamäng (33. voor)
7. okt
21:45
UC Dublin
0:2 (0:1)
Sligo Rovers
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. nov
15:30
Milan
3:3 (2:1)
Como
Liigamäng (9. voor)
30. okt
15:30
Como
2:2 (1:1)
Sassuolo
Liigamäng (8. voor)
23. okt
13:30
Roma
1:0 (0:0)
Como
Liigamäng (7. voor)
15. okt
15:30
Como
4:1 (1:1)
Parma
Liigamäng (6. voor)
30. sept
20:00
Como
1:3 (1:3)
Inter
Liigamäng (5. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. nov
15:00
SPAL
1:2 (1:0)
Benevento
Liigamäng (13. voor)
5. nov
15:00
Ternara
0:0 (0:0)
SPAL
Liigamäng (12. voor)
29. okt
15:00
SPAL
1:1 (1:0)
Südtirol
Liigamäng (11. voor)
22. okt
15:00
SPAL
5:0 (2:0)
Cosenza
Liigamäng (10. voor)
18. okt
19:00
Genoa
1:0 (1:0)
SPAL
Karikamäng (1/16-finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. nov
18:30
Gdynia Arka
2:2 (2:0)
Bielsko-Biala Podbeskidzie
Liigamäng (18. voor)
5. nov
16:00
Rzeszowi Resovia
2:2 (2:0)
Bielsko-Biala Podbeskidzie
Liigamäng (17. voor)
29. okt
16:00
Bielsko-Biala Podbeskidzie
2:0 (0:0)
Nowy Saczi Sandecja
Liigamäng (16. voor)
22. okt
18:30
Krakowi Wisla
3:3 (0:1)
Bielsko-Biala Podbeskidzie
Liigamäng (15. voor)
15. okt
21:00
Bielsko-Biala Podbeskidzie
2:2 (1:0)
Sosnowieci Zaglebie
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
13. nov
16:00
Gdanski Lechia
1:3 (0:1)
Gliwice Piast
Liigamäng (17. voor)
8. nov
18:30
Leczna Gornik
1:0 (0:0)
Gliwice Piast
Karikamäng (1/8 finaal)
5. nov
13:30
Gliwice Piast
0:2 (0:1)
Poznani Warta
Liigamäng (16. voor)
29. okt
16:00
Kielce Korona
1:1 (1:0)
Gliwice Piast
Liigamäng (15. voor)
24. okt
19:00
Gliwice Piast
1:2 (1:1)
Radomi Radomiak
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
11. nov
19:00
Poznani Warta
Mieleci Stal
Liigamäng (17. voor)
4. nov
19:00
Mieleci Stal
Lubini Zaglebie
Liigamäng (16. voor)
30. okt
15:00
Gdanski Lechia
1:0 (0:0)
Mieleci Stal
Liigamäng (15. voor)
22. okt
16:00
Mieleci Stal
1:1 (1:0)
Plocki Wisla
Liigamäng (14. voor)
18. okt
18:30
Mieleci Stal
0:3 (0:0)
Gliwice Piast
Karikamäng (1/16-finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
5. nov
13:00
AIK
1:2 (1:2)
IFK Kalmar
Liigamäng (26. voor)
30. okt
16:00
IFK Kalmar
1:1 (1:1)
Eskilstuna United
Liigamäng (25. voor)
24. okt
20:00
Linköping
2:2 (1:1)
IFK Kalmar
Liigamäng (24. voor)
16. okt
16:00
IFK Kalmar
1:2 (0:1)
BK Häcken
Liigamäng (23. voor)
2. okt
14:00
Brommapojkarna
2:3 (0:2)
IFK Kalmar
Liigamäng (22. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
6. nov
16:00
Värnamo
1:4 (0:1)
Göteborg
Liigamäng (30. voor)
30. okt
16:00
Göteborg
0:4 (0:3)
Häcken
Liigamäng (29. voor)
24. okt
20:10
Göteborg
1:0 (0:0)
AIK
Liigamäng (28. voor)
20. okt
20:00
Deferfors
3:1 (0:1)
Göteborg
Liigamäng (27. voor)
17. okt
20:10
Göteborg
2:1 (0:0)
Malmö
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. nov
20:30
Bukaresti Rapid
2:2 (1:2)
Craiova Universitatea
Liigamäng (18. voor)
9. nov
21:00
Bukaresti Rapid
0:2 (0:1)
FCV Constanta Farul
Karikamäng (2. voor)
6. nov
21:00
FCSB
3:1 (2:0)
Bukaresti Rapid
Liigamäng (17. voor)
30. okt
21:00
Bukaresti Rapid
2:1 (1:0)
CFR Cluj
Liigamäng (16. voor)
21. okt
20:30
Bukaresti Rapid
1:1 (0:1)
FCV Constanta Farul
Liigamäng (15. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
13. nov
21:00
Craiova 1948
0:2 (0:2)
FCSB
Liigamäng (18. voor)
10. nov
21:00
Otelul
0:0 (0:0)
FCSB
Karikamäng (2. voor)
6. nov
21:00
FCSB
3:1 (2:0)
Bukaresti Rapid
Liigamäng (17. voor)
3. nov
22:00
FCSB
0:3 (0:1)
West Ham United
Konverentsiliiga (6. voor)
31. okt
21:00
Universitatea Cluj
2:1 (2:0)
FCSB
Liigamäng (16. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. okt
18:00
Vantaa PK-35
2:2 (0:0)
Aland United
Liigamäng (23. voor)
15. okt
17:00
Aland United
2:0 (1:0)
KuPS
Liigamäng (22. voor)
2. okt
13:00
Aland United
2:0 (1:0)
HJK
Karikamäng (finaal)
24. sept
17:00
Aland United
3:0 (1:0)
HPS
Liigamäng (21. voor)
17. sept
14:00
Helsingi PK-35
1:4 (0:1)
Aland United
Liigamäng (20. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. okt
18:00
Vantaa PK-35
2:2 (0:0)
Aland United
Liigamäng (23. voor)
15. okt
17:00
Aland United
2:0 (1:0)
KuPS
Liigamäng (22. voor)
2. okt
13:00
Aland United
2:0 (1:0)
HJK
Karikamäng (finaal)
24. sept
17:00
Aland United
3:0 (1:0)
HPS
Liigamäng (21. voor)
17. sept
14:00
Helsingi PK-35
1:4 (0:1)
Aland United
Liigamäng (20. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. aug
18:00
Tampere Ilves
4:0 (2:0)
HPS
Liigamäng (18. voor)
20. aug
14:00
HPS
2:1 (0:1)
ONS
Liigamäng (17. voor)
13. aug
17:00
Espoo Honka
1:1 (0:0)
HPS
Liigamäng (16. voor)
6. aug
14:00
HPS
0:4 (0:2)
KuPS
Liigamäng (15. voor)
31. juuli
14:00
HPS
1:0 (0:0)
Vantaa PK-35
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. okt
15:00
HIFK
2:0 (1:0)
RoPS
Liigamäng (27. voor)
6. okt
16:00
VPS
2:3 (1:0)
HIFK
Liigamäng (26. voor)
28. sept
14:00
Lahti
2:2 (1:0)
HIFK
Liigamäng (25. voor)
21. sept
18:00
HIFK
2:0 (2:0)
SJK
Liigamäng (24. voor)
13. sept
18:30
HIFK
3:1 (0:0)
KPV
Liigamäng (23. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
18. nov
17:00
Slovacko
Mlada Boleslav
Karikamäng (kaheksandikfinaal)
13. nov
16:00
Hradec Kralove
1:2 (1:0)
Slovacko
Liigamäng (16. voor)
9. nov
20:30
Praha Sparta
4:0 (2:0)
Slovacko
Liigamäng (14. voor)
6. nov
16:00
Slovacko
1:0 (0:0)
Pardubice
Liigamäng (15. voor)
3. nov
22:00
Belgradi Partizan
1:1 (1:0)
Slovacko
Konverentsiliiga (6. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. nov
14:00
MTK Budapest
2:5 (0:2)
Ferencvaros
Liigamäng (11. voor)
5. nov
15:00
Ferencvaros
5:0 (3:0)
Astra-Activtek
Liigamäng (10. voor)
29. okt
15:00
Puskas Akademia
1:6 (1:4)
Ferencvaros
Liigamäng (9. voor)
22. okt
15:30
Nyiregyhaza Spartacus
0:13 (0:8)
Ferencvaros
Karikamäng (4. ring)
16. okt
12:30
Ferencvaros
13:1 (5:1)
DVTK
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. juuni
19:00
Ferencvaros
4:1 (1:0)
Györi ETO
Liigamäng (finaalseeria)
31. mai
20:00
Györi ETO
1:3 (0:0)
Ferencvaros
Liigamäng (finaalseeria)
21. mai
15:00
Ferencvaros
2:1 (1:1)
Diosgyöri VTK
Liigamäng (21. voor)
15. mai
18:30
Astra Hungary
0:8 (0:4)
Ferencvaros
Liigamäng (20. voor)
7. mai
15:00
Ferencvaros
4:1 (3:0)
Szombathely Viktoria
Liigamäng (19. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. nov
17:00
Paksi FC
3:1 (1:0)
Ujpest
Liigamäng (16. voor)
9. nov
21:00
Ujpest
2:1 (1:0)
Fehervar
Liigamäng (15. voor)
5. nov
20:30
Zalaegerszeg
1:0 (1:0)
Ujpest
Liigamäng (14. voor)
30. okt
16:00
Ujpest
3:3 (1:1)
Puskas
Liigamäng (13. voor)
24. okt
19:00
Mezokövesd-Zsory
1:0 (0:0)
Ujpest
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. nov
13:00
Qizilqum
2:1 (0:1)
Jizzaxi Sogdiana
Liigamäng (26. voor)
7. nov
15:30
Taškendi Pahtakor
6:0 (3:0)
Qizilqum
Liigamäng (25. voor)
2. nov
15:30
Qizilqum
1:1 (0:0)
Kuruvtši Kokand-1912
Liigamäng (24. voor)
24. okt
16:30
Surkhoni Termez
2:0 (0:0)
Qizilqum
Liigamäng (23. voor)
19. okt
16:30
Qizilqum
1:2 (0:0)
Qarshi Nasaf
Liigamäng (22. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
13. nov
15:15
Zürich
4:1 (1:0)
Servette
Liigamäng (16. voor)
6. nov
17:30
Lugano
2:0 (1:0)
Zürich
Liigamäng (15. voor)
3. nov
22:00
Arsenal
1:0 (1:0)
Zürich
Euroopa liiga (6. voor)
30. okt
15:15
Sion
0:1 (0:1)
Zürich
Liigamäng (14. voor)
27. okt
19:45
Zürich
2:1 (0:1)
Bodö/Glimt
Euroopa liiga (5. voor)
MM TÄIES HOOS
Messi peab murdma ründajate krüptoniidi, Giroud jahib rekordit, Taani ja Poola närv püsib püsti
Memo |  Football  ja  soccer  ajasid ühtviisi tülpinult haigutama
PÕNEVAT
MM-i taktikanurk | Jaapan ja saudid nõelasid soosikuid julgusega, Brasiilia kaitse väärib kõrgemat kiitust
EESTI JALGPALL
MM KATARIS
Šveitsi avalöök Häberli seltsis: kes on Mbappe  light , kuidas Embolo Toni Kroosi koolitas ja miks Klopp õigust rääkis?
PIKK ETTE
Pikk ette (ja MM-ile) | UEFA saab muusikaga palju paremini hakkama kui FIFA
ENNUSTAMINE
Kris Ilves | Sõpradega suurturniiri ennustamine on lõbus, aga see ei lase mänge täiel rinnal nautida
MM KATARIS
PREMIUM LIIGA
PIKK ETTE
RISTNURK
SOCCERNET TV
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
36
31
4
1
94:21
97
2.
Tallinna FCI Levadia
36
24
7
5
74:25
79
3.
Paide Linnameeskond
36
19
8
9
84:37
65
4.
Nõmme Kalju FC
36
19
8
9
59:30
65
5.
FC Kuressaare
36
13
11
12
49:51
50
6.
Tartu JK Tammeka
36
10
9
17
38:57
39
7.
JK Narva Trans
36
10
8
18
43:58
38
8.
JK Tallinna Kalev
36
10
5
21
42:92
35
9.
Tallinna JK Legion
36
6
8
22
34:82
22
10.
Pärnu JK Vaprus
36
3
2
31
32:96
11
https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
97
Tallinna FCI Levadia
79
Paide Linnameeskond
65
Nõmme Kalju FC
65
FC Kuressaare
50
Tartu JK Tammeka
39
JK Narva Trans
38
JK Tallinna Kalev
35
Tallinna JK Legion
22
Pärnu JK Vaprus
11