EM 2016 valikturniir › Mängud

TULEMUSED
Teisipäev, 13. oktoober 2015
Küpros
2:3
Bosnia ja Hertsegoviina
Malta
0:1
Horvaatia
Türgi
1:0
Island
Wales
2:0
Andorra
Bulgaaria
2:0
Aserbaidžaan
Läti
0:1
Kasahstan
Belgia
3:1
Iisrael
Itaalia
2:1
Norra
Holland
2:3
Tšehhi
Esmaspäev, 12. oktoober 2015
Ukraina
0:1
Hispaania
Austria
3:0
Liechtenstein
Venemaa
2:0
Montenegro
Leedu
0:3
Inglismaa
Valgevene
0:0
Makedoonia
Rootsi
2:0
Moldova
San Marino
0:2
Sloveenia
Luksemburg
2:4
Slovakkia
21:45
Eesti
0:1
Šveits
Pühapäev, 11. oktoober 2015
Saksamaa
2:1
Gruusia
Kreeka
4:3
Ungari
Armeenia
0:3
Albaania
Gibraltar
0:6
Šotimaa
Serbia
1:2
Portugal
Poola
2:1
Iirimaa
Fääri Saared
0:3
Rumeenia
Soome
1:1
Põhja-Iirimaa
Laupäev, 10. oktoober 2015
Kasahstan
1:2
Holland
Andorra
1:4
Belgia
Norra
2:0
Malta
Horvaatia
3:0
Bulgaaria
Tšehhi
0:2
Türgi
Bosnia ja Hertsegoviina
2:0
Wales
Iisrael
1:2
Küpros
Island
2:2
Läti
Aserbaidžaan
1:3
Itaalia
Reede, 9. oktoober 2015
Šveits
7:0
San Marino
Slovakkia
0:1
Valgevene
Hispaania
4:0
Luksemburg
Liechtenstein
0:2
Rootsi
Moldova
1:2
Venemaa
Montenegro
2:3
Austria
Sloveenia
1:1
Leedu
Makedoonia
0:2
Ukraina
21:45
Inglismaa
2:0
Eesti
Neljapäev, 8. oktoober 2015
Põhja-Iirimaa
3:1
Kreeka
Gruusia
4:0
Gibraltar
Rumeenia
1:1
Soome
Iirimaa
1:0
Saksamaa
Albaania
0:2
Serbia
Ungari
2:1
Fääri Saared
Šotimaa
2:2
Poola
Portugal
1:0
Taani
Teisipäev, 8. september 2015
Valgevene
2:0
Luksemburg
Rootsi
1:4
Austria
Inglismaa
2:0
Šveits
Makedoonia
0:1
Hispaania
Leedu
2:1
San Marino
Slovakkia
0:0
Ukraina
Liechtenstein
0:7
Venemaa
Moldova
0:2
Montenegro
21:45
Sloveenia
1:0
Eesti
Esmaspäev, 7. september 2015
Šotimaa
2:3
Saksamaa
Soome
1:0
Fääri Saared
Armeenia
0:0
Taani
Põhja-Iirimaa
1:1
Ungari
Albaania
0:1
Portugal
Poola
8:1
Gibraltar
Rumeenia
0:0
Kreeka
Iirimaa
1:0
Gruusia
Pühapäev, 6. september 2015
Malta
2:2
Aserbaidžaan
Läti
1:2
Tšehhi
Wales
0:0
Iisrael
Norra
2:0
Horvaatia
Türgi
3:0
Holland
Bosnia ja Hertsegoviina
3:0
Andorra
Itaalia
1:0
Bulgaaria
Island
0:0
Kasahstan
Küpros
0:1
Belgia
Laupäev, 5. september 2015
Šveits
3:2
Sloveenia
Austria
1:0
Moldova
Montenegro
2:0
Liechtenstein
Luksemburg
1:0
Makedoonia
Ukraina
3:1
Valgevene
San Marino
0:6
Inglismaa
Hispaania
2:0
Slovakkia
Venemaa
1:0
Rootsi
19:00
Eesti
1:0
Leedu
Reede, 4. september 2015
Saksamaa
3:1
Poola
Taani
0:0
Albaania
Fääri Saared
1:3
Põhja-Iirimaa
Gibraltar
0:4
Iirimaa
Serbia
2:0
Armeenia
Kreeka
0:1
Soome
Gruusia
1:0
Šotimaa
Ungari
0:0
Rumeenia
Neljapäev, 3. september 2015
Iisrael
4:0
Andorra
Aserbaidžaan
0:0
Horvaatia
Tšehhi
2:1
Kasahstan
Bulgaaria
0:1
Norra
Holland
0:1
Island
Belgia
3:1
Bosnia ja Hertsegoviina
Küpros
0:1
Wales
Itaalia
1:0
Malta
Türgi
1:1
Läti
Pühapäev, 14. juuni 2015
Slovakkia
2:1
Makedoonia
Liechtenstein
1:1
Moldova
Sloveenia
2:3
Inglismaa
Venemaa
0:1
Austria
Rootsi
3:1
Montenegro
Ukraina
3:0
Luksemburg
Leedu
1:2
Šveits
Valgevene
0:1
Hispaania
19:00
Eesti
2:0
San Marino
Laupäev, 13. juuni 2015
Poola
4:0
Gruusia
Põhja-Iirimaa
0:0
Rumeenia
Taani
2:0
Serbia
Iirimaa
1:1
Šotimaa
Soome
0:1
Ungari
Gibraltar
0:7
Saksamaa
Fääri Saared
2:1
Kreeka
Armeenia
2:3
Portugal
Reede, 12. juuni 2015
Läti
0:2
Holland
Bosnia ja Hertsegoviina
3:1
Iisrael
Norra
0:0
Aserbaidžaan
Wales
1:0
Belgia
Horvaatia
1:1
Itaalia
Kasahstan
0:1
Türgi
Island
2:1
Tšehhi
Andorra
1:3
Küpros
Malta
0:1
Bulgaaria
Teisipäev, 31. märts 2015
Iisrael
0:1
Belgia
Pühapäev, 29. märts 2015
Rumeenia
1:0
Fääri Saared
Albaania
2:1
Armeenia
Gruusia
0:2
Saksamaa
Ungari
0:0
Kreeka
Šotimaa
6:1
Gibraltar
Portugal
2:1
Serbia
Iirimaa
1:1
Poola
Põhja-Iirimaa
2:1
Soome
Laupäev, 28. märts 2015
Horvaatia
5:1
Norra
Tšehhi
1:1
Läti
Belgia
5:0
Küpros
Bulgaaria
2:2
Itaalia
Holland
1:1
Türgi
Iisrael
0:3
Wales
Andorra
0:3
Bosnia ja Hertsegoviina
Aserbaidžaan
2:0
Malta
Kasahstan
0:3
Island
Reede, 27. märts 2015
Slovakkia
3:0
Luksemburg
Sloveenia
6:0
San Marino
Hispaania
1:0
Ukraina
Liechtenstein
0:5
Austria
Moldova
0:2
Rootsi
Makedoonia
1:2
Valgevene
Inglismaa
4:0
Leedu
Montenegro
0:3
Venemaa
21:45
Šveits
3:0
Eesti
Pühapäev, 16. november 2014
Holland
6:0
Läti
Iisrael
3:0
Bosnia ja Hertsegoviina
Aserbaidžaan
0:1
Norra
Bulgaaria
1:1
Malta
Tšehhi
2:1
Island
Itaalia
1:1
Horvaatia
Türgi
3:1
Kasahstan
Belgia
0:0
Wales
Küpros
5:0
Andorra
Laupäev, 15. november 2014
Montenegro
1:1
Rootsi
Luksemburg
0:3
Ukraina
Inglismaa
3:1
Sloveenia
Makedoonia
0:2
Slovakkia
Hispaania
3:0
Valgevene
Austria
1:0
Venemaa
Šveits
4:0
Leedu
Moldova
0:1
Liechtenstein
19:00
San Marino
0:0
Eesti
Reede, 14. november 2014
Kreeka
0:1
Fääri Saared
Serbia
1:3
Taani
Šotimaa
1:0
Iirimaa
Ungari
1:0
Soome
Gruusia
0:4
Poola
Rumeenia
2:0
Põhja-Iirimaa
Portugal
1:0
Armeenia
Saksamaa
4:0
Gibraltar
Teisipäev, 14. oktoober 2014
San Marino
0:4
Šveits
Gibraltar
0:3
Gruusia
Taani
0:1
Portugal
Poola
2:2
Šotimaa
Fääri Saared
0:1
Ungari
Soome
0:2
Rumeenia
Serbia
-:+
Albaania
Saksamaa
1:1
Iirimaa
Kreeka
0:2
Põhja-Iirimaa
Esmaspäev, 13. oktoober 2014
Bosnia ja Hertsegoviina
1:1
Belgia
Horvaatia
6:0
Aserbaidžaan
Kasahstan
2:4
Tšehhi
Wales
2:1
Küpros
Malta
0:1
Itaalia
Island
2:0
Holland
Läti
1:1
Türgi
Andorra
1:4
Iisrael
Norra
2:1
Bulgaaria
Pühapäev, 12. oktoober 2014
Venemaa
1:1
Moldova
Ukraina
1:0
Makedoonia
Rootsi
2:0
Liechtenstein
Valgevene
1:3
Slovakkia
Leedu
0:2
Sloveenia
Luksemburg
0:4
Hispaania
Austria
1:0
Montenegro
19:00
Eesti
0:1
Inglismaa
Laupäev, 11. oktoober 2014
Iirimaa
7:0
Gibraltar
Põhja-Iirimaa
2:0
Fääri Saared
Albaania
1:1
Taani
Šotimaa
1:0
Gruusia
Poola
2:0
Saksamaa
Rumeenia
1:1
Ungari
Soome
1:1
Kreeka
Armeenia
1:1
Serbia
Reede, 10. oktoober 2014
Belgia
6:0
Andorra
Malta
0:3
Norra
Türgi
1:2
Tšehhi
Küpros
1:2
Iisrael
Bulgaaria
0:1
Horvaatia
Läti
0:3
Island
Wales
0:0
Bosnia ja Hertsegoviina
Itaalia
2:1
Aserbaidžaan
Holland
3:1
Kasahstan
Neljapäev, 9. oktoober 2014
Slovakkia
2:1
Hispaania
Liechtenstein
0:0
Montenegro
Moldova
1:2
Austria
Inglismaa
5:0
San Marino
Valgevene
0:2
Ukraina
Rootsi
1:1
Venemaa
Sloveenia
1:0
Šveits
Makedoonia
3:2
Luksemburg
21:45
Leedu
1:0
Eesti
Teisipäev, 9. september 2014
Tšehhi
2:1
Holland
Horvaatia
2:0
Malta
Island
3:0
Türgi
Andorra
1:2
Wales
Norra
0:2
Itaalia
Bosnia ja Hertsegoviina
1:2
Küpros