Andrejev alustas tänu Liliu hilisele tabamusele võidukalt (0)

Tallinna Levadia pidas esimese mängu uue peatreeneri kohusetäitja Nikita Andrejevi käe all ning teenis Liliu hilisest tabamusest 1:0 võidu Nõmme Kalju üle.

Ainus värav sündis 90+3. minutil. Artur Pikk tõstis palli karistusalasse, Karl Rudolf Õigus päästis selle üle otsajoone minemast ning söötis Liliule, kes lõi peaga alla nurka.

Liliu oli viimati Levadia eest väljakul käinud juulikuus. Endine peatreener Ivan Stojkovic oli seejärel otsustanud Brasiilia ründajat enam mitte mängitada, kuid Andrejev saatis täna Liliu 81. minutil vahetusest platsile ja sellest mänguajast edurivimehele skoorimiseks piisas.

Levadia tabas täna ka kolm korda väravaraame, aga oleks peaaegu viimasel sekundil võidust ilma jäänud. Maximiliano Ugge mängis karistusalas käega ja saadeti oma teise kollase kaardi tõttu väljakult minema. Kaspar Paur lõi aga 90+7. minutil penalti üle.

Lisaks Liliule pääses täna esmakordselt pärast juulikuud Premium liiga platsile ka Kalju poolkaitsja Igor Subbotin, kes esindas vahepeal vaid duubelmeeskonda.