Coolbet ennustusmängu logo
Palun logi sisse

PARIMATE ENNUSTAMINE
Ennustusmängu lisaküsimustele saad vastata kuni alagrupiturniiri lõpuni (23.06.2021 kell 23:59). Iga õige vastus annab 5 punkti. Punktid lähevad arvesse ennustusmängu üldedetabelis.

Milline võistkond võidab turniiri?

Kellest saab turniiri parim mängija?

Kellest saab turniiri parim väravakütt?

Kellest saab turniiri parim noormängija?

MÄNGUTULEMUSTE ENNUSTAMINE
Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Reede, 11. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Türgi
0:3
Itaalia

Laupäev, 12. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Wales
1:1
Šveits
19:00
Taani
0:1
Soome
22:00
Belgia
3:0
Venemaa

Pühapäev, 13. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Inglismaa
1:0
Horvaatia
19:00
Austria
3:1
Põhja-Makedoonia
22:00
Holland
3:2
Ukraina

Esmaspäev, 14. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Šotimaa
0:2
Tšehhi
19:00
Poola
1:2
Slovakkia
22:00
Hispaania
0:0
Rootsi

Teisipäev, 15. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Ungari
0:3
Portugal
22:00
Prantsusmaa
1:0
Saksamaa

Kolmapäev, 16. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Soome
0:1
Venemaa
19:00
Türgi
0:2
Wales
22:00
Itaalia
3:0
Šveits

Neljapäev, 17. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Ukraina
2:1
Põhja-Makedoonia
19:00
Taani
1:2
Belgia
22:00
Holland
2:0
Austria

Reede, 18. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Rootsi
1:0
Slovakkia
19:00
Horvaatia
1:1
Tšehhi
22:00
Inglismaa
0:0
Šotimaa

Laupäev, 19. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
16:00
Ungari
1:1
Prantsusmaa
19:00
Portugal
2:4
Saksamaa
22:00
Hispaania
1:1
Poola

Pühapäev, 20. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Šveits
3:1
Türgi
19:00
Itaalia
1:0
Wales

Esmaspäev, 21. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Põhja-Makedoonia
0:3
Holland
19:00
Ukraina
0:1
Austria
22:00
Venemaa
1:4
Taani
22:00
Soome
0:2
Belgia

Teisipäev, 22. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Horvaatia
3:1
Šotimaa
22:00
Tšehhi
0:1
Inglismaa

Kolmapäev, 23. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Slovakkia
0:5
Hispaania
19:00
Rootsi
3:2
Poola
22:00
Portugal
2:2
Prantsusmaa
22:00
Saksamaa
2:2
Ungari

Laupäev, 26. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Wales
0:4
Taani
22:00
Itaalia
2:1
Austria

Pühapäev, 27. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Holland
0:2
Tšehhi
22:00
Belgia
1:0
Portugal

Esmaspäev, 28. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Horvaatia
3:5
Hispaania
22:00
Prantsusmaa
3:3
Šveits

Teisipäev, 29. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Inglismaa
2:0
Saksamaa
22:00
Rootsi
1:2
Ukraina

Reede, 2. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Šveits
2:4
Hispaania
22:00
Belgia
1:2
Itaalia

Laupäev, 3. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Tšehhi
1:2
Taani
22:00
Ukraina
0:4
Inglismaa

Teisipäev, 6. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Itaalia
1:1
Hispaania

Kolmapäev, 7. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Inglismaa
2:1
Taani

Pühapäev, 11. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Itaalia
1:1
Inglismaa
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp: