VAATA JÄRELE: Kalevi kaitse kärises kõikjalt ja Lepik võttis kingitused vastu (0)

Premium liiga nädalasisese mängupäeva lõpetasid JK Tallinna Kalev ja Tallinna FC Flora. Mark Anders Lepiku kübaratrikk tõi 3:0 võidu Florale.

Teises voorus tehti omavahel 2:2 viik, kuid nüüd haaras Flora avapoolajaga ohjad. Mõni minut pärast seda, kui Marek Kaljumäel oli olnud suurepärane šanss Kalev ette viia, tõrjus Oskari Forsman pealelöögi enda ette ja Lepik oli esimesena jaol. 33. minutil eksisid Kalevi kaitsjad rängalt ja värava ette vabaks jäetud Lepik lõi teise värava.

Kalev tegi vaheajapausil kolm vahetust, aga neist polnud kasu, sest juba 47. minutil eksiti jälle ja Lepik lõi 3:0. Ülejäänud teise poolaja jooksul oli Kalev lähedal VAR-iga penalti teenimisele, kuid jäi sellest siiski ilma, samuti saadi pall korra väravasse, ent seda pärast käega mängu. Ka üks Flora tabamus tühistati käemängu tõttu, seega rohkem korrektseid väravaid enam ei nähtudki.

Tabelis on Flora neljas, sama palju punkte on ka kolmandal kohal asuval Paidel. Kalev jätkab seitsmendana, kuid on pidanud kaks mängu rohkem kui lähim jälitaja Pärnu Vaprus.

1. mail kell 19.00 Sportland Arenal

JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora 0:3 (0:2)
21., 33., 47. Mark Anders Lepik

Väravasöödud: 21. Nikita Mihhailov, 33. Vladislav Kreida, 47. Erko Jonne Tõugjas
Hoiatused: 57. Onni Suutari - 30. Maksim Kalimullin, 44. Vladislav Kreida
Mänguolud: +16, päikesepaisteline ilm, kunstmuru heas seisukorras