Alagrupikaaslased hakkavad nüüd päriselt maid jagama (3)

Kolmanda koha mängus kohtuvad Belgia ja Inglismaa, meeskonnad, kes võinuks Venemaalt koju sõita kuld hambus.

Inglismaa ja Belgia on sel MM-il juba korra pidanud kohtuma. G-alagrupi viimases mängus mängiti peamiselt varumeestega alagrupi võidu peale või tegelikult selle peale, kes peab peale Jaapani alistamist Brasiiliaga mürgeldama hakkama. Selle õiguse mängis endale välja Belgia, kes brasiillased soliidselt koju saatis.

Nüüd on tuttavad karvupidi jälle koos ning panused grammi võrra kõrgemad – võitja saab midagigi, kaotaja ei saa sedagi. Igatahes selge on see, et ajalugu on Belgia kuldsel generatsioonil natukene rohkem teha vaja. Belglaste parim saavutus pärineb aastast 1986, kui Mehhikos toimunud MM-il saavutati tubli neljas koht.

REKLAAM

Inglismaa seis pole kindlasti nadim ning ega nemadki ajalugu tegemata mõtle jätta. Korra on meistriks tuldud, aga pronksikarva MM-i medaleid seni kaela pole saadud. EM-il on seda rõõmu tunda saadud, kuid vaatamata Euroopa-väliste meeskondade välja langemisele on veel tegemist maailmameistrivõistlustega.

Kolmas koht tähendaks kahtlemata ka seda, et Ühendkuningriigi peaministri Theresa May küllakutse oleks libedam tulema. Nimelt kavatseb May paluda eduka Inglismaa koondise vastuvõtule ning tore oleks "külakostiks" medalid kaasa haarata. "Me sooviksime tingimata võõrustada vastuvõttu Inglismaa jalgpallikoondisele, kellel Venemaal väga hästi läks, ning see on see, millest me kavatseme jalgpalliliiduga rääkida," kõneles Theresa May esindaja.

Lisaaja ja päev hilisema mängu tõttu törtsu väsinum Inglismaa on teinud müstilise tuleku ning ega vähem kulda belglaste peale raputada saa - kokku on löödud 14 väravat. Kohtumise eel ongi just viimaseid peetud selle mängu favoriidiks. Belgial on võimalik alagrupivõitu korrata ning Inglismaal tagasi maksta, jalgpallis on kõik ikka ja jälle võimalik.

Laura Jaansen: "Ma olen põhimõtteliselt terve aja ennustanud utoopilisi tulemusi ja vähesed neist on täppi või vähemalt sinnapoole läinud. MM-i lõpuks sai vähemalt selgeks, et Venemaale selgeltnägijaks mul minna pole mõtet. Aga ma proovin viimast korda. Belgia pigistab raske võidu välja. Teeme, et 1:0."

Betsafe'i koefitsiendid:

Belgia võit - 2,30
Viik - 3,80
Inglismaa võit - 3,10

SEOTUD MÄNGUD
3 kommentaari

Lauri Pihlak   •  
(82.131.115.***)
Kas enam pole nii,et jalgpalli MM-il saavad medali 4 meeskonda?1-Kuld.2-ülekullatud hõbe,3-hõbe,4-pronks.Tean,et kunagi oli see nii..
URMAS MOORE PUNKT TVEE   •  
(91.129.102.***)
kinga saad ilmselt SOUTH, cHELSEA MEHED OLID JU TÄITSA PINGILT VÕTTA .
switch color   •  
(2001:ee0:44c8:85a0:95c.***)
Thank for your writting! It is easy to understand and detailed. I feel it is interesting. I have read many other articles about the same subject, but your article has given me a lot of useful information.
usps tracking

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK