Ametlik: Flora esinduses vaid ühe mängu pidanud poolkaitsja liitus Kuressaarega (2)

Andrei Smirnov Taliturniiri mängus Kuressaare särgis. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Viimased poolteist aastat FC Flora ridadesse kuulunud Andrei Smirnov liitus FC Kuressaarega, kes omandas 19-aastase poolkaitsja mängijaõigused.

Smirnovi sõnul on teda Kuressaares ees ootamas väga raske, aga kindlasti põnev hooaeg, kus enda oskusi realiseerida. "Ootan väga hooaega Kuressaares. Kõige olulisem eesmärk on mängida hea tasemel, areneda ja hooaja jooksul saavutada endale seatud eesmärgid. Tahan klubile anda endast iga päev sada protsenti ja näidata häid tulemusi. Flora aitas mul mängida targemalt, nii palliga kui pallita ning andis mulle palju füüsiliselt juurde. Saan öelda, et Flora tegi minust küpse mängija, siit saadud oskusi kasutan tulevikus. Tahan tänada Flora pere, tõsta eraldi esile staff'i ja mängijaid, kellega olime koos," kommentaaris Smirnov Flora kodulehele.

Ta lisas Kuressaare kodulehele: "Treeningud on läinud suurepäraselt ja mulle väga meeldib. Kui teistes Eesti tippklubides on trenni läbi viimas kuus-seitse inimest, siis Roman [Kožuhhovski] ja Igor [Morozov] teevad kahekesi suurepärast tööd. Kõik on sujunud väga hästi ja olen kindel, et hooaja alguses näitame kohe suurepärast tulemust."

Kožuhhovski hinnangul on meeskond saanud endale Smirnovi näol väärt mängumehe. "Olen rõõmus, et ta meiega liitus. Tegu on intellektuaalse ja korralike mängijaomadustega noormehega, keda saame keskväljal kasutada erinevatel positsioonidel. Andrei kohanes meiega kiiresti, poisid on teda aidanud ja meie põhimõtted on ta hästi vastu võtnud. Arvan, et ta paneb koos meeskonna oma mängus juure," ütles Kuressaare peatreener.

REKLAAM

Flora spordidirektor Norbert Hurt: "Eelmine hooaeg läks Andrei Smirnovil vigastuse nahka. Pikem vigastuspaus mõjutas tema kohanemist esindusmeeskonnas. Aasta lõpus hakkas ta ennast jälle leidma, kuid siis tuli hooaja lõpp peale. Kui ta eelmisel hooajal treenis esindusmeeskonnas ja mängis Esiliigas, siis sellel hooajal on tal mõistlik olla keskkonnas, kus ta saab mängida kõrgliigas. Andrei on väga hea platsinägemisega, kes suudab leida võtmesööte ründajatele. Lisaks sellele oskusele on ta keskväljamängija, kes on võimeline lööma väravaid. Persoonina on ta väga tõsise suhtumisega ja töökas. Kindlasti jälgime hoolega tema tegemisi Kuressaares."

Smirnov liitus Floraga 2021. aasta suvel TJK Legionist. Ta sai pooleteise aasta jooksul kirja vaid ühe matši Flora esindusvõistkonnas, kui mängis karikavõistlustel 45 minutit. Esiliigas kogunes Flora duubelrivistuses Smirnovi arvele 23 kohtumist ja kolm väravat. Tänavusel Taliturniiril on Smirnov pidanud Kuressaare eest kaks mängu ja löönud kaks väravat, sealhulgas Flora vastu.

2 kommentaari

purgeenius   •  
(193.143.10.***)
Üleminekusumma oli 250k €(?)

#issiannamany
Madis35   •  
(88.196.59.***)
Kus uudis oli?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK