Belov uuest taktikast: tulemus ju tuli, järelikult toimis (Pajunurm: pall lihtsalt ei läinud sisse) (0)

Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee (arhiiv)

TJK Legioni peatreener Deniss Belov oli pärast 2:0 võitu FC Kuressaare üle igati rahulolev, olgugi et suur osa mängust oldi saarlaste surve all.

"Mängupildiga saab ka rahule jääda, välja arvatud esimese poolaja periood, kui me andsime initsiatiivi Kuressaare kätte, aga pärast võtsime selle tagasi. Oli oodata, et Kure paneb kõik väljakule selles mängus, et esikuuikusse pääseda," lausus Belov Soccernet.ee otseülekande mängujärgses intervjuus.

"Mängisime natuke teist formatsiooni täna ja see andis kohe tunda, et meil ei olnud palju kogemusi sellega ja seetõttu meie äärepoolikud ei jõudnud allapoole," selgitas Belov kahvatut algust sellega, et katsetas täna kolmemehelist kaitseliini. "Eks me õpime igast asjast ja  kuna [Sigitas] Olberkis ja [Aleksandr] Nikolajev on ära, siis pidime midagi ette võtma. See oli üks lahendustest ja see toimis, sest tulemus on ju meie käes."

Kui Olberkis on eemal mängukeeluga, siis tema peamine keskkaitsepaariline Artjom Artjunin ei ole juba ligi kuu aega Premium liigas võimalusi saanud, mängides hoopis duublis. "Ta on endiselt Legioni mängija. Kui midagi muutub, siis me anname teada," ütles Belov diplomaatiliselt ning lisas siis täpsustava pärimise peale:

REKLAAM

"Me peame lähtuma sellest, et me oleme esikuuikus ja meie eesmärgid on teatud osas saavutatud. Esineliku eesmärk on ikkagi üleval ja me tahame sinna, aga meil on nii palju noori mängijaid, keda tuleb katsetada. Täna nägite Aleksander Švedovskit, 2004. aastal sündinud meie kasvandikku - nii palju kui ta sai palliga mängida, siis ta näitas end päris okeilt."

"Isegi kui on matemaatiline võimalus olla neljandal kohal, siis me teeme kõik selleks, et seda võimalust ära kasutada," lisas Legioni juhendaja.

Kuressaare keskkaitsja Märten Pajunurm kahetses kesist realiseerimist, aga oma tiimile jagus tal vaid kiidusõnu. "Väga kahju on praegu, meeskond andis endast kõik ja Legioniga on meil alati väga võrdsed mängud, et kes paremini realiseerib, see saab ka tulemuse," rääkis ta.

"Meil pole ammu nii palju võimalusi olnud kui esimesel poolajal, aga lihtsalt ei saanud palli sisse. Ja siis juba Legion karistas ise ära. Teine poolaeg läks lahtisemaks ja neil tekkis paar võimalust veel. Aga meil oli tõesti palju võimalusi ja kuigi lõpuks jäime nulli peale, siis tegelikult meeskonnale midagi ette heita pole - oli korralik mäng."

"Viimasel ajal oleme üpris palju väravaid löönud, võib-ollla siis täna oli just vastupidi ebaõnne, et lihtsalt ei saanud palli sisse," lisas Pajunurm puuduliku realiseerimise kohta. "Igaüks sai natuke proovida ja ma ei tea, kuidas vastaste väravavaht kohe alguses [Sander] Lahe löögi ristnurgast ära tõrjus. Võimalusi oli, mängu oli, võitlust oli."

Esikuuikusse pääsemiseks peab Kuressaare nüüd alistama tiitlikaitsja FC Flora. "See oleks super, see oleks kogu meie tehtud raske töö auhind," ütles Pajunurm selle kohta. "Eelmine kord suutsime Florat võita, nüüd nad on veel kurjemad ja tulevad kindlasti väga hea suhtumisega peale, aga ma usun, et meestel on eneseusk olemas ja kui me teeme maksimaalse soorituse, siis on kõik kindlasti võimalik."

Täispikad intervjuud ülekande lõpus:

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK