Enrique: arvasin, et suudame end rohkem kehtestada. Mulle meeldis Poola mäng (0)

Foto: Scanpix / Marcelo Del Pozo / Pool via REUTERS

Hispaania koondise peatreener Luis Enrique tunnistas pärast Poolaga 1:1 viigistamist, et ootas oma meeskonnalt enamat ja kiitis hoopis vastaseid, kelle mängu ta nautis. 

"Ausalt öeldes arvasin ma, et suudame end rohkem kehtestada," tunnistas Enrique mängujärgselt UEFA kodulehe vahendusel. "Tulemus näitab, et meie mängus oli vigu. Kui tulemus pole positiivne, siis tuleb teha tõsine analüüs."

"Mulle meeldis, kuidas Poola mängis ja nad suutsid luua korralikke võimalusi. Võibolla proovisime liiga raskeid lahendusi ja mängisime olukordi üle. Kahju, et me penaltil eksime, see oli mängu võtmehetk - domineerisime, aga sellest võiduks ei piisanud."

REKLAAM

Hispaania kapten Jordi Alba: "Väärisime võitu, täpselt samamoodi nagu ka esimeses mängus. Meil jäi õnnest veidi puudu, aga jõudsime värava löömisele väga lähedale. Võitlesime kogu meeskonnaga väga hästi - intensiivsus oli piisav ja tegelikult teame hästi, mida me igas olukorras tegema peame."

Alba on veendunud, et samamoodi jätkates minnakse grupist ka edasi. "Kolmandas mängus peame esinema nii hästi kui võimalik ja siis suudame võidu võtta. Ma tõesti usun, et me liigume õigel kursil ja teeme kõvasti tööd."

Poola koondise kapten Robert Lewandowski jäi mänguga rahule. "Me olime head. Tegime küll nii kaitses kui rünnakul mõned vead, aga mängisime oluliselt paremini kui Slovakkia vastu. Miks? Ma arvan, et tahtsime esimeses kohtumises mängida liiga ilusat jalgpalli ja luua võimalusi. Keskendusime sellele ja nii jäid teised asjad tähelepanuta. Teadsime, et Hispaania vastu peame lähtuma kaitsest ja saime hakkama."

Alagrupiturniiri viimases voorus on Poolal vaja Rootsist ilmtingimata jagu saada. "Me pole favoriidid. Rootsil on head mängijad ja see saab olema keeruline kohtumine. Oleme selleks valmis ja tänane mäng Hispaania vastu andis meile palju juurde."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK