Haaland annab endale aega Premier League'iga tutvumiseks (0)

Foto: Scanpix / Nigel Roddis / AFP

Sel suvel Manchester Cityga liitunud Norra ründetuus Erling Haaland pole helesinises särgis õiget hoogu veel sisse saanud. Noore palluri sõnul pole muretsemiseks põhjust, sest säärane sisseelamine uude tiimi ja liigasse käib jalgpalluri elu juurde.

Haalandiga Manchester City pidas oma esimese olulise kaaluga kohtumise ära eelmise nädala laupäeval, kui Inglismaa Superkarikas jäädi 1:3 alla Liverpoolile. Täismängu kirja saanud norrakal skoorida ei õnnestunud.

"Eks me näe, kuidas sisseelamine läheb. Mõnedel inimestel läheb sellega aega, teistel jällegi mitte. Ma ei ole mures selle pärast. See kõik käib jalgpalluriks olemise juurde - sellega tuleb lihtsalt elada," sõnas Haaland, vahendab Sky Sports.

Juulikuus 22-aastaseks saanud Haaland pole endale ka teisi aspekte silmas pidades liigset pinget peale pannud. "Saan juurde panna kõiges. Kui keegi mõtleb, et ma olen hea ühes asjas, siis ma saan alati areneda," usub ta. "See on üks neist asjadest, mida ma noore mängijana Pep Guardiola käe all Inglismaa parimas klubis tegema pean - arenema ja panema juurde paljudes asjades. See meeldibki mulle jalgpalli juures kõige enam: alati on võimalik paremaks saada!"

REKLAAM

Haaland usub ka, et ajaga läheb väljakul üksteise mõistmine paremaks. "Keemia väljakul olevate mängijate vahel tuleb ajaga. Ma ei tea, kas see võtab nädalaid või kuid, kuid see on üks neist asjadest, mille nimel trennides igapäevaselt töötame. Nii kõrgel tasemel mängides hakkad mõistma, millised on mängijad su ümber. Üks mängija on hea ühes asjas, teine teises, kolmas mängib palli kindlatesse tsoonidesse," kirjeldas Norra koondislane.

Dortmundi Borussiast tulnud Erling Haaland lõi Manchester Cityga käed sel suvel. Klubi peab oma hooaja esimese kõrgliigakohtumise sel pühapäeval West Ham Unitedi vastu.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK