Häberli Sheinist ja Tunjovist: mõlema potentsiaal on väga suur, nad liiguvad õigel teel (0)

Thomas Häberli. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti koondise peatreener Thomas Häberli lausus pärast 4:0 võitu San Marino üle, et kesise alguse järel tehti töö ära ning alagrupi võitmine täiseduga annab põhjuse hoolealuste üle uhkust tunda.

"Tulemusega olen muidugi väga rahul. Meil läks aega, et mängu sisse saada. Eriti ründajad tegid esimesel paarikümnel minutil kergeid eksimusi olukordades, mida tulnuks paremini lahendada. Seejärel, eriti teisel poolajal, mängisime aga juba päris hästi," sõnas ta Viaplay otse-eetris vahetult pärast mängu.

"Tahtsime olla 94 minutit keskendunud. Saime sellega ka hakkama. Olen uhke selle üle, kuidas täna lõpuni mängisime. Eestil pole kunagi kerge rahvusvahelisel tasemel võite korjata. Eesmärk oli tõusta tagasi C-divisjoni, saime sellega hakkama nii, et kogusime maksimaalse punktisumma. Mängijate üle võib uhkust tunda," võttis Häberli kokku alagrupi, kus Eesti võitis Malta ja San Marino vastu kõik neli mängu.

Kahes viimases mängus on kolme tabamusega säranud Henri Anier, kes tõusis Eesti kõigi aegade väravaküttide edetabelis jagama neljandat kohta. "Teame, et ta on karistusalas üks meie paremaid mängijaid ja meeskonnale väga tähtis. Täna tegi ta oma tööd väga hästi ja mul on tema pärast väga hea meel" lausus Häberli Anieri panuse kohta.

REKLAAM

Seekord said oma võimaluse nii 19-aastane Rocco Robert Shein kui ka 21-aastane Georgi Tunjov, kes mõlemad sekkusid vahetusest teisel poolajal. Kas neist võiks juba lähitulevikus Eesti koondisele veel rohkem kasu olla? "Kõik sõltub muidugi neist endast. Nad mõlemad peavad oma liigades rohkem minuteid koguma, aga mõlema potentsiaal on väga suur. Georgi tegi sel hooajal suure sammu edasi, aga iga noore mängija kombel peab ka tema veel kõvasti tööd rabama. Rocco oskusi teame juba paremini, temagi liigub väga heal teel," lausus Häberli.

Eestit ootab sügisel veel ees Balti turniir, kus kaitsta on esikoht. "Ootame väga neid mänge. Enesekindlust meil on, selles aknas saadud kaks võitu on suureks abiks," ütles šveitslane tulevikku vaadates.

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK