Harju ründajad näitasid Paide noortele kahte erinevat kübarat(rikki) (0)

Karel Eerme lõi Paide Linnameeskonna duubli vastu kolm väravat. Foto: Brit Maria Tael

Harju JK Laagri tegi Esiliiga 9. voorus Paide Linnameeskonna noorukitele metsikult säru. Kübarat kergitasid nii Kristjan Kriis kui Karel Eerme.

Külalismeeskond avas skoori 4. minutil, kui pika palli järel pääsesid Andres Järve ja Kristjan Kriis jooksu ning kerge söödukõksu järel pääses neist viimane paigutama. 20 minutit hiljem õnnestus Paide noorukitel kõrge surve järel vastata, palli saatis võrku Abega Enyang Ngu. Avapoolaja lõpus tegid mõlemad osapooled samade mängijate juhtimisel uuesti skoori ning seisul 2:3 mindi pausile. Olukorras, kus Paide treeneritepink oli rahulolematuse näitamise eest Meelis Rooba võrra lühemaks jäänud.

Teine poolaeg oli kogu täiega Harju oma, kes lõi veel viis väravat. Esimesel poolajal kübaratriki löönud Kriis lisas veel ühe tabamuse ning tõusis liiga kokkuvõttes üheksa värava peale, kolme tabamusega sai maha ka Karel Eerme. Kirsi lisas tordile Reinhard Reimaa. Lõpptulemuseks sai 2:8.

Üheksa mänguga 28 väravat löönud Harju JK Laagri paikneb Esiliiga tipus, nelja punkti võrra eespool Tartu JK Welcost. Seni vaid neli silma pähe saanud Paide U21 on viimane, väravate vaheks -22.