Hilja ärganud Tartu Kalev tõusis üksteist pidurdavate järelkasvuvõistkondade ette (0)

Legion lasi mõne minuti jooksul kaks väravat. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Esiliiga B 8. voorus napsas FA Tartu Kalev liidrikoha endale. Seda osalt tänu viigistavatele duubelvõistkondadele.

Viikidega tehti algust piirilinnas, kus JK Narva Trans U21 ja FC Kuressaare U21 mängisid välja tulemuse 2:2. Ka Tartu JK Tammeka U21 võistkond ei saanud Läänemaa JK-lt viigipunktist enamat, mis lubaski Tartu Kalevil ette rebida. Muidugi selleks tuli endalgi vaeva näha ning lõpuni võidelda: laupäeval peetud matšis läks Tallinna JK Legion 10. minutil ette, Kalev vastas 85. ja 87. minutite tabamustega. Neist teise lõi liiga suurim skooriäss (9 väravat) Kris Edvard Kohv.

Võidu teenis ka Pärnu Jalgpalliklubi, kes sai Viljandi JK Tulevikust jagu tulemusega 3:2. Kõige kindlamalt esines see-eest vooru lõpetanud Nõmme Kalju FC U21, kes saatis Jõhvi FC Phoenixi võrku kuus palli ning sai tagasi kaks. Eriti hästi tegutses Mihhail Orlov, kes kergitas mõlemal poolajal löödud tabamustest kübarat.

Tammekal on võimalik "duublite mängu" sekkunud Kalevile tagasi teha juba järgmisel nädalavahetusel. Tulevikul ja Phoenixil on võimalus punktilisa hankida matšidest Transi U21 ja PJK vastu.

JK Narva Trans U21 - FC Kuressaare U21 2:2 (1:1)
8. Nikita Baljabkin, 70. Nikita Muravljov - 30. Joosep Kobin, 54. Anton Volossatov

Tartu JK Tammeka U21 - Läänemaa JK 0:0

Viljandi JK Tulevik - Pärnu Jalgpalliklubi 2:3 (1:2)