Kalju hakkab oma taset tõstma tehnoloogia abiga (2)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Nõmme Kalju sõlmis sponsorlepingu Lõuna-Korea tehnoloogiaettevõttega Fitogether. Uus partner on spetsialiseerunud jalgpalliandmete analüüsile.

Fitogether annab Kaljule võimekuse parandada esindusmeeskonna mängijate füüsilist seisundit, pakkudes klubile järgnevatel aastatel kantavaid jälgimisseadmeid. Need võimaldava jälgida mängijate treeninguandmeid, tervisenäitajaid ning soorituse kvaliteeti. 

Kalju peatreeneri Eddie Cardoso sõnul on sääraste tehnoloogiliste lahenduste kasutamine kaasaegses jalgpallis võtmetähtsusega. Niisiis tuleb uus sponsorleping meeskonnale kindlasti kasuks. "Fitogetheri seadmed aitavad meil kujundada treeningu- ja mängustrateegiaid ning saame selle kaudu oma taset kindlasti tõsta," usub portugallane.

Ka Kalju president Kuno Tehva usub, et koostööst sünnib midagi suurt. "Eesti jalgpalliklubi ja Lõuna-Korea tehnoloogiaettevõtte omavaheline koostöö on märgilise tähtsusega, sest meie riigi digitulevik peab sammu edasi tegema ka spordivaldkonnas. Mul on äärmiselt hea meel, et saame üksteisele kasulikud olla, sillutades teed meie uue partneri toodetele Euroopas," sõnas ta.

REKLAAM

"Usume, et täpne info- ja sporditehnoloogia aitab kaasa jalgpalli arengule ning meie ühiste pingutuste kaudu kasvame kõik koos. Kes teab, äkki suudame selle koostöö käigus Eesti ja Korea vahele uue digi-silla ehitada," käis Tehva võimaliku variandi välja.

Fitogether teeb koostööd sadade klubidega ning on saanud mitmetel aastatel FIFA kantavate jälgimissüsteemide kvaliteedi-programmis täpsuse kategoorias kõrgeima hinnangu.

"Fitogether on kiiresti kasvav ettevõte, meile on väljastatud olulised FIFA sertifikaadid ja ma usun, et meie tehnoloogia aitab Nõmme Kalju mängijatel paremini esineda. Oleme Eesti klubiga koostöö üle väga õnnelikud ja jälgime nende edaspidist arengut suure huviga," sõnas Fitogetherit tüüriv Kim Taeryung.

2 kommentaari

tpx   •  
(90.190.***)
äge, hea lüke! :)
Taavi Usta   •  
(86.114.247.***)
lahe värk!!!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK