Käos Kalju võiduväravast: kahjuks otsustas lipukohtunik mängu ära (4)

Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Narva Transi paremkaitsja Martin Käos oli pärast Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaalis Nõmme Kaljult saadud 0:1 kaotust pettunud, sest tema arvates poleks mängu ainus värav pidanud lugema.

"Nagu Järvelaid ka ütles, siis täna oli tuul päris kõva, natuke oli raske oma mängu mängida. See pall keerles õhus igale poole, selles mõttes raske, aga võitlesime lõpuni," alustas Käos Soccernet.ee otseülekandes antud intervjuud.

Ta lisas: "Ma arvan, et olime vähemuses hästi kaitses ja tekkis momente ka, kohanesime hästi ja siis nad said ka punase ja üritasime tagasi oma stiili leida. Ma arvan, et üldpildis selline võitluslik mäng, nagu oli ka eeldada. Kahjuks otsustas üks inimene seal äärel mängu ära. Ma räägin siis sellest lipukohtunikust, oli ilmselge suluseis, aga noh, ma ei tea, nad vist sõna ei võta pärast mängu. Siin ei ole midagi kommenteerida selle üle."

Mängu ainus värav sündis 78. minutil, kui Nikita Komissarov viis palli keskväljalt Kalju paremale äärele, kus oli Igor Subbotin, kes andis suurepärase tsenderduse värava ette, kus omakorda Aleksandr Volkov selle peaga väravasse suunas. 

REKLAAM

Kas teise poolaja alguses kadus enda ründemäng ära? "Ma ei ütle, et see ära kadus. Kalju hoidis palli rohkem, aga nad ohtlikud ei olnud. Las nad kiigutavad edasi-tagasi, meil olid tsoonid hästi kaetud. Nagu ma ütlesin, siis see värav poleks pidanud olema värav. Pall oli tõesti Kalju kontrolli all võib-olla rohkem, aga me üldiselt ka kontrollisime mängu ega olnud kordagi mängust väljas, selles suhtes ei ole ühtegi halba sõna öelda."

Kas ja kui palju mõjutas see, et Kaljul oli vahetusest mängijad tuua, aga teil olid pingil noored. Kas see annab tunda, et teil pole heal tasemel vahetusmängijaid? "See on reaalsus. Samas eks meil on kvaliteeti ka, et neid mänge võita. Lihtne on väita, et sügavust ei ole, aga ma arvan, et seda ei saa vabanduseks tuua. Me oleme kõik profijalgpallurid hoolimata vanusest ja heal päeval võime kõiki võita. Eks lõpufaasides natuke annab tunda, aga samas meil oli energiat, et see mäng võita."

Transil tuleb nüüd Premium liigale keskenduda, et seal kaotuste seeriale punkt panna. "Saame siit (Narva Kalev-Fama staadionilt - toim.) nüüd loodetavasti eemale. See on [meid] natuke tagasi hoidnud. Ma olen kindel, et murul hakkavad tulemused paremaks minema," sõnas Käos.

SEOTUD MÄNGUD
4 kommentaari

Jaak   •  
(85.253.213.***)
Hakkab juba häirivaks muutuna,et ükskõik kes kellele kaotab on alustuseks süüdi ikka kohtunik,mitte oma mäng
stranglers   •  
(176.46.102.***)
ongi sitad kohtunikud ju, erapoolikud
A. Polõnski   •  
(82.131.113.***)
Tegelikult ilma väravat löömata mängu ei võida. Trans 90. minti jooksul ei löönud ühtegi
nonoh   •  
(87.119.182.***)
Karikas võib võita küll. Pennudega.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK