Koppel kinnitas, et minema on saadetud kolm testitavat, värava löönud Eerolaga ollakse väga rahul (Lepik kiitis ründetriot) (0)

Kaido Koppel. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

FC Kuressaare ja Nõmme Kalju FC leppisid Taliturniiril 1:1 viiki. Pealinlaste juhendaja Kaido Koppel sõnas kohtumise järel, et testimisel olev ründaja Anton Eerola on end seni näidanud väga positiivsest küljest. Värskelt Kuressaarde liikunud Mark Anders Lepik kiitis ründetrio koostööd.

Kaido Koppel vaatas alustuseks lõpusirgel olevale nädalale tagasi ning andis mõista, et erinevad viiruselained tegid töötamise keeruliseks. "Kes oli gripis, kes COVID-is. Vahepeal oli mängijaid trennis 12-14 ringis. See segas treeningtööd, jah, aga mängu mõistes see kindlasti vabandus ei ole, oleksime pidanud mõnda asja paremini ikka tegema," sõnas ta Soccernet.ee-le.

"Viimane nädal nüüd ei läinud [plaanipäraselt]. Muidu suures plaanis asjad, mis oleme planeerinud, oleme saanud ära teha. Tegelikult ka see nädal - nii palju kui võimalik, tegime ikka plaani järgi, aga tegime teatud kohandusi. Oleme saanud enamiku asjadest ellu viia, aga täiesti ideaalne olukord pole olnud," lisas Koppel.

Koppel kinnitas ka, et Oliver Kangaslahti, Koen Oostenbrink ja Donaldoni Zambou Nguemechieu algaval hooajal Kaljus ei mängi. "Erinevad põhjused. Igal mängijal on oma lugu," ei hakanud juhendaja pikemalt selgitama.

REKLAAM

Teisalt kinnitas ta, et täna värava löönud Anton Eerola on näidanud end heast küljest. "Kui aus olla, siis jättis päris hea mulje. Mulle meeldivad otsused, mida ta väljakul teeb, ja tal on olemas ka mingisugune kvaliteet, et neid otsuseid ellu viia. Usun, et peame natuke veel vaatama, aga tema poolt esimene samm on positiivne. Väga suure huviga vaatame edasi," sõnas Koppel.

Niisiis vaadataksegi ringi veel kahes osakonnas. "Ühte ründajat on vaja, ideaalis tahaks midagi ka keskväljale juurde saada. Aga vaatame, lõppkokkuvõttes on kõige olulisem saadaval olevate mängijate kvaliteet. Ei pruugi ainult nende kahe positsiooniga piirduda, eks näis," jättis Koppel asjad veel lahtiseks.

Värskelt FC Kuressaarega laenulepingu alusel liitunud Mark Anders Lepik sõnas kohtumise järel, et tundis end uues keskkonnas hästi. "Olen Männilaanega koos mänginud kas duublis või isegi varem ja Laht on ka niivõrd hea kvaliteedi ja mängulugemisega mängija, et mul ei ole raske sellega kohaneda. Mulle väga meeldis kogu see intensiivsus ja meeskonnavaim," selgitas ta.

Lepik peatus küsimise peale ka vigastuste teemal, eriti just Šveitsis peetud treeningkohtumises saadud peavigastuse juures. "Minu suhtumine on selline, et ma väga ei taha ega viitsi keskenduda vigastustele. Nii kaua kui jalad kannavad, seni ma mängin. See peavigastus oli ka selline, minu jaoks ei midagi erilist, paar õmblust ja tegelikult jätkasin treeningutega juba kaks päeva hiljem," sõnas Kuressaare ründaja.

Lepik loodab Kuressaares end taasleida: "Ega mul ei olnud eelmine aasta väga tugev. Ise tundsin ka, et ei olnud päris see, milleks võimeline olen. Seega see oli minu soov, et tahan laenule minna. Tahan leida uuesti selle mängurütmi ja näidata oma potentsiaali, mis on veel peidus. Arvan, et Kuressaare on selleks väga hea variant, arvestades seda, kui head mängu nad eelmisel aastal tegelikult näitasid ja see peegeldus ka tulemuses. See ei olnud väga raske otsus."

"Isiklikult tahaks kindlasti lüüa väravaid. Täpset numbrit ei hakka praegu ütlema. Aga tahan ikkagi aidata väravate ja väravasöötudega kõiki ja et Kure tõuseks veel kõrgemale ja miks mitte ka karikat püüda," lõpetas ta.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK