Noor grusiin jõudis märgilise tähiseni ning Napoli võttis viienda järjestikuse võidu (0)

Victor Osimhen ja Hvitša Kvaratshelia tõid Napolile viienda järjestikuse võidu. Foto: Scanpix / Daniele Mascolo / Reuters

Itaalia kõrgliigas Serie A-s võitis tabeliliider Napoli viienda järjestikuse võidu, kui võõrsil alistati Spezia 3:0.

Kui avapoolaeg lõppes väravateta viigiga, siis teisel kolmveerandtunnil lisas liidermeeskond Napoli ühe käigu käigukastis juurde. 47. minutil määras kohtunik Napoli kasuks penalti, mille realiseeris grusiin Hvitša Kvaratshelia. Kvaratshelia jõudis tolle tabamusega märgilise tähiseni, sest sellega täitus tal liigas kahekohaline arv väravaid (10) ning resultatiivseid sööte (11).

68. minutil suurendas Victor Osimhen Napoli edu kaheväravaliseks ning viis minutit hiljem kolmeväravaliseks. Kolmandale tabamusele andis söödu Kvaratshelia. Nigeerlane Osimhen on tänavu liigas vastaste võrke sahistanud 16 korda, millega ta juhib väravaküttide tabelit.

Napoli jätkab tabelis liidrina, kui 21 mänguga on kogutud 56 silma, teisel kohal paiknev Milano Inter on ühe matši vähem pidanud, ent vahe esikohaga on 16 punkti. Spezia flirdib ohutsooniga, kui hetkel ollakse 18 punktiga 17. astmel ning vahe Hellas Veronaga on 5 silma.

Spezia - Napoli 0:3 (0:0)