Ojamaa suurest tähelepanust: see käib asja juurde! Tore, et inimesed mäletavad (0)

Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Enne homset Meistrite liiga 2. eelringi kohtumist Varssavi Legia ja FC Flora vahel on kõige suurem tähelepanu olnud Henrik Ojamaal. Ta tunnistas, et oskas seda aimata, aga seda on tõesti palju rohkem kui mõne muu mängu eel.

2013 - 2015. aastatel Legias pallinud Ojamaa tunnistas, et vaatab sellele perioodile tagasi positiivselt. "Eks iga mängija mõtleb, et oleks võinud mängida veel paremini ja veel kõrgemal, aga ma võitsin siin meistritiitli ja sain noore mängijana palju mänguaega. Ma vaatan oma karjäärile tagasi positiivselt, tagasilööke tuleb alati ja neist ei ole pääsu, aga ma olen kokkuvõttes väga uhke kõige üle."

Ojamaa sai pressikonverentsil pikalt aru anda ka Poola ajakirjanikele, aga pidi Legia aja ebameeldivamatest hetkedest rääkima ka Eesti meediaga. "Ajakirjanikele ju ikka meeldib nendest asjadest rääkida," naeris ta. "See on jalgpalli osa suures klubis. Siin on suured ootused ja suur pinge, aga nii meeskonnana kui individuaalselt läks suhteliselt hästi. Meenub mäng Krakowi Wisla vastu, kus ma väljakule tulin ja kodufännid mind välja vilistasid. Kui tahad mängida suures klubis, kus on suur vastutus, siis pead ka seda aktsepteerima. Mulle valmistas pettumust see, et mu kuvand minust oli teistsugune sellest, mis reaalselt toimus väljakul."

Ojamaa tõdes, et tähelepanu on tõesti rohkem kui mõne teise mängu eel, aga seda võis aimata. "See näitab, et Poola on suur riik ja kui palju siin Legiast alati räägitakse. See on Meistrite liiga mäng, ma olen siin klubis mänginud ja mõlemal meeskonnal on väga palju kaalul. Tähelepanu käib asja juurde. Tore, et inimesed mäletavad."

REKLAAM

Võrreldes kuue aasta tagusega pole Ojamaa sõnul Legia staatus Poolas muutunud. "See on endiselt see klubi, kuhu kõik Poola mängijad jõuda tahavad. Iga aasta peab olema edukas - kõik alla meistritiitli on pettumus ja Euroopas tahetakse jõuda gruppi. Meie ülesanne on nüüd näidata oma taset!"

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK