VAATA JÄRELE: Silmet suurendas finaalseerias edu ja jõudis tiitlist ühe võidu kaugusele (3)

Sillamäe Silmet alistas Coolbet saaliliiga finaalseeria teises mängus Tallinna Bunker Partneri 3:2 ja asus kolme võiduni peetavat seeriat 2:0 juhtima.

Silmet asus kodusaalis peetud seeria teist kohtumist 11. minutil Roman Bažkovi väravast juhtima. Bunker Partner jõudis 16. minutil Volodõmõr Lonšakovi omaväravast viigini, aga poolajapausile mindi siiski võõrustajate minimaalses eduseisus, sest 17. minutil skooris Stanislav Gussev.

Silmet suurendas 24. minutil eduseisu kaheväravaliseks, kui Bažkov lõi oma teise värava. Bunker Partner lõi viimasel minutil ühe värava vastu, aga see jäi mängu viimaseks tabamuseks ehk Silmet sai 3:2 võidu ja asus seeriat 2:0 juhtima.

Finaalseeria kolmas mäng toimub 30. märtsil Tallinnas. Kui Silmet võidab kolmanda mängu, siis saab seeria läbi, aga kui võidab Bunker Partner, siis toimub neljas kohtumine Sillamäel.