Pärnu Vaprus sai uue nimeka peatreeneri (0)

Anastasija Štšerbatšenia oma lahkumismängus, mis peeti 24. septembril Tallinna FC Flora vastu. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Pärnu JK Vapruse naiskonna uueks peatreeneriks saab lõppenud hooajal oma mängijakarjääri lõpetanud Anastasija Štšerbatšenia.

Kuivõrd valgevenelanna on pikemalt treeninud Vapruse noori, siis on kõrgliigas palliva naiskonna juhendamine tema jaoks esmakordne. Teisalt peaks seesugune vangerdus tähendama, et endine treener Kristina Bannikova, kes ka ise mängija rolli nautis ning tänavu Naiste Meistriliiga parima mängija auhinna teenis, saab mängimisele nüüd sajaprotsendiliselt keskenduda.

"Huviga ootan võimalust töötada kõrgliiga treenerina. See on minu jaoks uus väljakutse ja uus leht karjääris. Alustades laste- ja noorte võistkondadega ja saades nendega head töökogemust noorte jalgpallis, tunnen naiskonna peatreeneri rollis endal suurt vastutust," sõnas Štšerbatšenia Vapruse kodulehekülje vahendusel.

Klubi juhatuse liikme Karl Palatu sõnul tõestas Vaprus end kõrgliigas kiirelt. Näiteks kahel eelneval hooajal mängiti end nelja parema sekka. Teisalt nentis ta, et on oluline jätkata arenguredelil tõusmist.

REKLAAM

"Oleme eelmisele peatreenerile tehtud töö eest väga tänulikud, et kahe esimese hooajaga Meistriliigas suutsime ennast kohe tubli tabeli keskmikuna tõestada. Soovime saavutatud taset kindlasti hoida ning arendada oma naiskonda edasi. Anastasija omab kõrgeid ambitsioone treenerina ning toetame teda ja naiskonda maksimaalselt järgmiste sihtide püüdmisel," kommenteeris Palatu.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK