Penaltil eksinud Malinovski: kui meile oleks viigivärav löödud, oleksin väga ärritunud (Angelovski: näitasime, et meil on kvaliteeti) (0)

Ruslan Malinovski raiskas 2:1 eduseisus penalti. Foto: Scanpix / Marko Djurica / Pool / Reuters

EM-finaalturniiril 2:1 võidumängus Põhja-Makedoonia vastu Ukraina avavärava löönud ja parimaks valitud ääreründaja Andri Jarmolenko kiitis kogu meeskonda, eriti kaitseliini.

"Mul on väga hea meel auhinna üle, aga lisaks sellele on mul väga hea meel ka kolme punkti üle. Ma ei keskenduks ainult neile, kes löövad väravaid või annavad resultatiivseid sööte. Vaadake meie kaitset, see oli suurepärane esitus. Tahan seda auhinda kogu meeskonnaga jagada," lausus Jarmolenko UEFA kodulehe vahendusel.

"Saime esimesel poolajal kaheväravalise eduseisu, aga teadsime, et Põhja-Makedoonia hakkab teisel poolajal ründama. Neil ei olnud midagi kaotada. See oli raske mäng, aga EM-finaalturniiril ei olegi kergeid mänge," lisas Jarmolenko.

Ukraina ründav poolkaitsja Ruslan Malinovski: "Need kolm punkti on meie jaoks väga olulised. Esimesel poolajal mängisime hästi ja oleksime pidanud rohkem lööma. Teisel poolajal lasime endale rumala penalti ja see andis Põhja-Makedooniale hoogu juurde."

REKLAAM

Ka Malinovskil oli 2:1 eduseisus penalti, aga Põhja-Makedoonia väravavaht Stole Dimitrievski tõrjus tema löögi. "Olen natuke kurb ja pettunud. Mängu ajal pead olema keskendunud, pead edasi mängima ja tegema seda, mida sul tuleb väljakul teha. Aga jah, kui meile oleks viigivärav löödud, siis oleksin praegu väga ärritunud."

Põhja-Makedoonia peatreener Igor Angelovski jäi rahule teise poolajaga, aga on pettunud, sest positiivset tulemust ei saavutatud. "Mängisime kaks erinevat poolaega. Teisel poolajal näitasime, miks oleme EM-finaalturniiril. Meil on kvaliteeti ja me väärime siin olemist. Ja kui fännid saadavad meid aplausiga, siis see näitab, et mängisime hästi, aga meil on kahju, et ei saanud positiivset tulemust."

Põhja-Makedoonia ründaja Goran Pandev: "45 minutit hästi mängimine ei ole EM-finaalturniiril piisav. Peame kogu aeg mängima nii, nagu mängisime teisel poolajal. Meil oli teisel poolajal [enne Ukraina penaltit] võimalus lüüa viigivärav, kuid selline on jalgpall. Mängime sellisel tasemel esimest korda."

Ukraina on C-alagrupis kogunud kahe mänguga kolm punkti, Põhja-Makedoonial on punktiarve avamata, aga on mõlemas mängus skoorinud. Ukraina kohtub kolmandas mängus Austriaga ja Põhja-Makedoonia Hollandiga.

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK