Saliste: meil oleks Mošnikovi abi ka esimesel poolajal vaja (0)

Paide Linnameeskonna vasakkaitsja Joseph Saliste kiitis Sergei Mošnikovi ja Abdul Razak Yusifi, kes 3:0 võidumängus Tallinna Kalevi üle sepistasid kaks väravat.

Paide sai Premium liigas hooaja kolmanda võidu ja esimese nullimängu. "Ma arvan, et mõlemad on väga tähtsad. Meil jäi hooaja algus kahe mängu taha, kus kahjuks andsime viimastel minutitel viigiseisu käest Flora ja Kalju vastu käest. Ma arvan, et hooaja algus oli meil natuke konarlik, aga oleme nüüd oma mängu palju rohkem leidnud," lausus Saliste mängu järel Soccernet TV-le.

Lõpuminutitel olid Kalevil mõned võimalused, aga võõrustajad ei saanud palli reeglitepäraselt väravasse. Saliste sõnul nullimängu-ootuses ärevust polnud. "Me teame, et mäng kestab 90 minutit. Kahes mängus on meile näidatud, et peab 90 minutit valmis olema. Suutsime oma kvaliteedi teisel poolajal maksma panna.

Saan öelda, et Mošnikov tuli jälle väga hästi sisse. Meil oleks Mošnikovi abi ka esimesel poolajal vaja, et need enda kasuks pöörata. Ma usun, et ta on vormis ja näitas teisel poolajal, milleks ta on suuteline. Ja samamoodi Yusif, kes lõi seekord väga hästi ära."

Saliste märkis, et meeskond on treeningutel kaitsemängule rõhku pannud. "Treener on rääkinud asetusest kaitses, kui ründame ja see on väga oluline. Ma arvan, et see oli täna väga hästi tasakaalus. Kui ongi suluseis, siis hoiame liini hästi paigas ja täna see oli tasakaalus."

Paide tegi hooaja esimese nullimängu ilma Mihkel Aksalu ja Ragnar Klavanita, kes tervislikel põhjustel ei saanud mängida. "Väga hea ja super. Nemad said puhata ja loodame, et [järgmises mängus] Levadia vastu on kõik mehed rivis," lausus Saliste.