Sappineni kaks väravat aitasid kannatlikul Floral eurohooaja võidukalt avada (3)

Valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora tegi eurohooajale kodusel A. Le Coq Arenal võiduka alguse, alistades Meistrite liiga esimeses eelringis 2:0 Malta klubi FC Hiberniansi.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel, kus Flora tegi küll kaheksa pealelööki, ent vaid kolm neist läks raamidesse, asuti teisel poolajal vastaste väravat veel tihedamalt piirama. Otsustav hetk saabus 73. minutil, kui vastaste äärepoolkaitsja Sergio Raphael sai teise kollase kaardi ja eemaldati.

Vaid kaks minutit hiljem leidis Martin Milleri vasakult äärelt antud sööt karistusalast Rauno Sappineni, kes avas peaga skoori. 89. minutil mängis Marco Lukka supersööduga Sappineni nurgalöögi järel uuesti karistusalas vabaks ja võrk sahises teist korda.

See lubab Floral minna kordusmängule vastu heas seisus. Maltal mängitakse nädala pärast.