U15 koondise juhendajast saab Vapruse duubelmeeskonna peatreener (1)

Norman Põderist liitus Pärnu Vaprusega. Foto: Pärnu Vaprus / vaprus.ee

Pärnu Vaprus teatas enda kodulehel, et klubiga liitub Norman Põder (28), kellest saab alates 1. jaanuarist duubelmeeskonna peatreener ning noortetöö metoodikajuht.

Käesoleval hooajal juhendas Põder Tallinna Flora U15 ja U14 noormeeste võistkondi, samuti on ta Eesti U15 koondise juhendaja. Suvel peetud U15 koondiste sõprusturniiril jäid Põderi juhendatud koondislased 0:4 alla Leedu ja Bulgaaria eakaaslastele.

Pärnu klubiga käed löönud Norman Põder: "On hea meel liituda klubiga, kellel on suured eesmärgid noortetöö veel paremaks arendamisel. Klubis on olemas suurepärased tingimused kvaliteetsel tasemel treenimiseks ning kuna lähiajal on valmimas ka sisehall, siis see tagab tulevikus head tingimused aastaringselt. Loodan tuua klubisse värskeid ideid nii metoodikajuhi kui ka U21 treenerina, et saaksime seatud eesmärgid üheskoos täita."

Vapruse U21 meeskond pallib II liiga lõuna/lääne piirkonnas ning paikneb hetkel viiendal kohal. Sel hooajal on meeskonda juhendanud Kalev Pajula, keda abistab Henri Rüütli.

REKLAAM

Vapruse tegevjuht Karl Palatu: "Senine duubelmeeskonna peatreener Kalev Pajula asus klubi noortetööjuhi ametikohale ning seetõttu on mul hea meel teatada, et kogenud Pajula rolli võtab üle UEFA A treenerilitsentsiga Norman Põder. Tegemist on noortejalgpallis väga kogenud ja treenerina väga ambitsioonika inimesega. Eduka jalgpalliklubi vundamendiks saab olla vaid tugev noortesüsteem, selle nimel oleme seni väga palju vaeva näinud ning näeme ka edaspidi. Lõppenud hooaeg on meie noortevõistkondadele olnud edukas, oleme võitnud medalikohti ning taganud Esiliigade kohad järgmiseks hooajaks kõikides noorte vanusegruppides. Lisaks treeneritööle soovime rakendada Normani kogemusi ja teadmisi meie noortesüsteemi edasiarendamiseks."

1 kommentaar

Mihkel Luup   •  
(90.191.61.***)
Kui vaadata kuidas on ta juhenadanud hetkel oma meeskondi siis EDU Pärnu vaprusele, enam madalamale ei saa kukku 😂. UEFA litsents ei tee temast treenerit. Milliseis kohemusi Pärnu vaprus rakendab? U15 koondise juendamine näitab selget, et A litsensit lihtsalt ei piisa, peab kogemusi ka olema, mida rahvaliiga rannajalgpalluril kahjuks ei ole. Õnneks Võru Helios ootab järgmiseks noortetööjuhti.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK