Udune Albion | Armastada või vihata? Haaland on üksinda nagu Usain Bolt ja Kevin Durant kokku (3)

Masin või inimene? Erling Haalandi kübaratrikk Manchester Unitedi vastu tekitab küsimuse, kas teistel on üldse veel mõtet mängida. Kas peaks temasse suhtuma nagu Usain Bolti, kes polnud ise süüdi, et teised tema varju jäävad? Või hoopis nagu Kevin Duranti, kes liitus NBA hetke parima klubiga ja rikkus enda maine ära? Norralase personaalküsimuse üle arutlevad "Uduse Albioni" värskes osas Soccernet.ee ajakirjanik Kristjan Jaak Kangur ning Õhtulehe ajakirjanik ja Viaplay jalgpallikommentaator Dannar Leitmaa.

Miks on Manchester City mänge koos Haalandiga lõbusam vaadata kui enne teda? Kas Manchester United ongi nii kehv meeskond, nagu see skoor näitas, või pole õiglane nende muutumisprotsessi City järgi hinnata?

Derbit mängiti ka Põhja-Londonis, kus Arsenal sai jagu Tottenhamist. Mis on selles duellis Spursi viimaste aastate komistuskivi ja miks ei õnnestunud nüüd taktikat ellu viia? Mis on ühist Premier League’i kroonprintsidel ning Kate Middletonil ja Meghan Markle’il?

Wolverhamptoni peatreener Bruno Lage sai kinga. Kas Wolves tegutseb portugallasi nii väljakule kui ka treeneripingile kuhjates õigesti või valesti? Mida arvata uutest kandidaatidest ja kui jätkusuutlik see hiinlaste veetav projekt ikkagi on?

REKLAAM

"Udune Albion" on 30 minutit jalgpallikütet ainult Inglismaa vutielu rütmis. Saade jõuab eetri järel ka Soundcloudi, Spotifysse ja Apple Podcasti.

3 kommentaari

Kalev Tasang   •  
(146.255.182.***)
Man. City mänge pole mõtet vaadata, seal ostetakse liiga tiitel. See ei ole enam sport. Jalgpallile selline asi ilu ei paku.
Myyt50   •  
(85.29.206.***)
Ostetakse tiitleid? Mida siis ManU, Arsenal, Chelsea Ja Tottenham teevad. Klubid kes on viimase 5aastaga rohkem raha raisanud mängijate ostu peale kui City. Ei tasu tühja lahmida Karel
Kalev Tasang   •  
(146.255.183.***)
Ma just seda mõtlengi. Tippude ostmisega ja raha raiskamisga rikutakse jalgpall ära. See käib ka teiste euroopa tippliigade kohta mitte ainult Inglise liiga kohta. Ma arvan, et peaks olema hinnalagi mida uute mängijate soetamiseks kulutada. Siis muutub jalgpall põnevamaks ja vaadatamaks kui ei sõideta teistest teerulliga üle kes endale selliseid oste lubada ei saa.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK