Udune Albion | Paneme poe kinni, sest Manchester City on tiitli endale ostnud? (külas Leitmaa!) (0)

Inglismaa Premier League'is on esimene voor purgis ning taskuhääling "Udune Albion" asub lahkama, mis täpselt purki sai ning kuidas need konservid mekivad. Maitsmisgrupi moodustavad sedapuhku Ott Järvela (Soccernet.ee) ja Dannar Leitmaa (Õhtuleht).

Juttu tuleb alustada Manchesterist, sest kui City ei pidanud isegi gaasi põhja vajutama, et West Ham Unitedist muretult 2:0 üle rullida, siis United jätkas täpselt sealt, kus mullu pooleli jäädi. "Aastate pärast meenutame suure tänulikkusega Jürgen Kloppi, et Liverpool on viimased hooajad suutnud nii põnevaks teha. Manchester City finantsvõimalused on teistest niivõrd palju üle," märgib Leitmaa.

Teise teemana käsitleb "Udune Albion" novembris ja detsembris toimuva MM-finaalturniiri mõju Premier League’i hooajale. Kuna MM on mängijate jaoks kõige tähtsam võistlus, soovivad kõik seal osaleda (loe: mitte enne MM-i vigastada saada) ja ka heas vormis olla. Tavaliselt klubitreenerid sellega arvestama ei pea. Tänavu peavad. Samuti võib hooaja keskel toimuv MM huvitavalt mõjutada üleminekuturgu. "Detsembris tekib klubidel rahulik aeg hinnata olukorda ja turgu, mis võib päädida tavapärasest oluliselt aktiivsema jaanuarikuise üleminekuaknaga," sõnab Järvela.

Kolmandaks teemaks on 2016. aasta meistermeeskond Leicester City, kelle üks sümboleid, väravavaht Kasper Schmeichel eelmisel nädalal klubist lahkus. Mis on Leicesteri tegelik tase ja staatus? Mis on nende ambitsioon ja strateegiline plaan?

REKLAAM

"Udune Albion" on 30 minutit jalgpallikütet ainult Inglismaa vutielu rütmis. Saade jõuab eetri järel ka Soundcloudi, Spotifysse ja Apple Podcasti.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK