Üliõnnelik Marco Verratti: tänan peatreenerit, kes oli nõus mu paranemist ootama (0)

Itaalia koondise poolkaitsja Marco Verratti. Foto: Scanpix / Reuters / Andreas Solaro

Itaalia jalgpallikoondise poolkaitsja Marco Verratti tänas pärast Walesi vastu saadud 1:0 võitu, mille teisel poolajal täitis ta Leonardo Bonucci väljavahetamise järel meeskonna kapteni kohuseid, peatreenerit Roberto Mancinit, et too oli nõustunud poolkaitsja paranemist ootama.

Verratti ravis vigastust ja pidi turniiri kaks esimest kohtumist vahele jätma. "Selja taga on keeruline aeg, sest esmalt kartsin, et võib-olla pean vigastuse tõttu EM-finaalturniiri sootuks vahele jätma. Sama saatus tabas mind ju 2016. aasta EM-i eel ja kartsin, et nüüd läheb jälle nii. Tänan meie arste ja peatreenerit, kes oli nõus minu järele ootama. Päev oli minu jaoks eriline ja olen tõesti väga õnnelik.

Itaalia meeskonna ridades on kolme mängu jooksul käinud väljakul 25 mängijat 26-st, ainsana pole seni mänguaega pälvinud kolmas väravavaht Alex Meret. Verratti hea esitus tähendab Mancinile peamurdmist, kas jätta ta põhikoosseisu või ennistada sinna Šveitsile kaks väravat löönud Manuel Locatelli.

"Kui me ütleme, et meeskond kuulub kõigile, siis see pole sõnakõlks. Meid on 26 meest, kes kõik on väga uhked, et saame oma kodumaad esindada ja anname endast parima. Meil on tohutult vedanud, et meile on osaks saanud au Itaaliat esindada. Koondisesse kuulumine on puhas rõõm sõltumata sellest, kas oleme platsil või pingil," sõnas Verratti.

REKLAAM

Peatreener Mancini kiitis tervet meeskonda: "Minu meelest ei oleks me saanud paremini mängida. Võib-olla võinuksime lüüa rohkem väravaid, aga mäng toimus väga kuumades oludes ja oli füüsiliselt intensiivne. Kutid said tõesti hästi hakkama. Minu jaoks on väga tähtis, et kolme-nelja mängijat vahetades ei muutuks meeskonna identiteet. Kõik teavad, mida tuleb teha, ja üldmulje ei muutu."

Walesi poolkaitsja Aaron Ramsey: "Vastaseks oli suurepärane meeskond, sest 30 mängu kaotuseta püsida on suurt austust vääriv saavutus. Samas näitasime taas head iseloomu. Meie meeskond ongi selline, et iseloomu taha ei jää meil kunagi mitte midagi, sest paneme alati endast viimase välja. Tähtis oli püsida kompaktne ja proovida võimalusi tekitada. Tasakaal ründe- ja kaitsemängu vahel on meil hea, aga edaspidi peame esitustes olema stabiilsemad ja järjekindlamad."

Walesi peatreener Robert Page: "Me ei soovinud, et kohtumine kujuneks lahtiseks, kus pall käib pidevalt ühest väljaku otsast teise. Lootsime oma ründetriole kontrarünnakutel kasutust leida, aga vähemusse jäämise järel muutus meie seis keeruliseks. Olen seejärel üles näidatud kaitsetööga rahul. Kaotus on kaotus, aga meie eesmärk oli alagrupist edasi pääseda ning tulime seal kahe parema sekka." 

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK