VAATA JÄRELE: Lebo Ülesanne võitis A. Le Coq Arenal oma teise Rahvaliiga tiitli (galerii!) (6)

Coolbet Rahvaliiga A-tasandi finaalis teenis võidu FC Lebo Ülesanne, kes alistas FC Kohvile 2:0. Värava lõid esimese poolaja lõpus Werner Harak ja Lauri Lend.

Mängu algust domineeris Kohvile, kes jäi aga 35. minutil kaotusseisu. Harak sai karistusalas Kennet Starkopfilt söödu ja lõi palli tagumise posti kõrvale. Kuus minutit hiljem skooris Lend, kelle paremalt äärelt antud tsenderdus maandus otse väravas, kuna Ainar Levandi selleni peaga napilt ei küündinud.

Lebo Ülesande jaoks oli tänane Rahvaliiga tiitel teine. Esmakordselt tõsteti võidukarikas 2019. aastal.

Lebo Ülesanne läbis tänavu neljanda alagrupi seitsme võidu ja ühe kaotusega. Ainus kaotus saadi LS/Kosu Groupilt seisuga 2:8. Kaheksandikfinaalis alistati 5:0 IBK Here for Beer, veerandfinaalist pääseti edasi 3:0 triumfiga FC Tamperi üle, poolfinaalis mängiti 3:3 viiki FC Tarituga, aga penaltiseeria 3:2 võit kergitas Lebo Ülesande finaali.

Kohvile läbis esimese alagrupi kaheksa võidu ja kahe kaotusega. Grupis kaotati 1:3 FC TRT77 / RA BBQ-le ja 4:6 JK Merkuur-Juuniorile. Kaheksandikfinaalis materdati 6:3 Kohtla-Nõmmet, veerandfinaalis võideti penaltiseeriaga Püssi SK-d, poolfinaalis pigistati 1:0 võit FC TRT77 / RA BBQ üle.