VAATA JÄRELE: Levadia kosus Kalju vastu tööõnnetusest kiiresti ja võimsalt (lisatud galerii!) (0)

FCI Levadia jäi Premium liiga liidrite heitluses Nõmme Kalju vastu varakult kaotusseisu, kuid reageeris sellele kiiresti ja võimsalt, juhtides vaheajaks juba 3:1 ja lõpuks 5:1.

Levadia jättis kõigepealt kasutamata penalti ja lasi siis endale sel hooajal esmakordselt värava lüüa, kui Rasmus Peetson jäi magama ja lubas Promise Davidi väravavahiga silmitsi.

Felipe Felicio ja Richie Musaba vastasid sellele aga kiiresti, pöörates kümne minutiga seisu ümber, ning enne vaheaega sai jala valgeks ka Mihkel Ainsalu. Teisel poolajal käristasid vahet Musaba ja vahetusest sekkunud Ahmad Gero.

Levadia jätkab viie vooru järel täiseduga tabeli tipus. Kalju võib aga kaotada teise positsiooni, kui Paide Linnameeskond hilisemas mängus FC Kuressaarest jagu saab.

6. aprillil kell 12.30 Sportland Arenal

Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia 1:5 (1:3)
21. Promise David - 26. Felipe Felicio, 30., 54. Richie Musaba, 41. Mihkel Ainsalu, 89. Ahmad Gero

Väravasöödud: 21. Nikita Komissarov - 26., 41. Joao Pedro, 30. Edgar Tur, 54. Felipe Felicio, 89. Mark Oliver Roosnupp
Realiseerimata penalti: 11. Til Mavretic (Perk tõrjus)