Vassiljev enne kordusmängu: proovime detaile parandada - kui õnnestub, siis on ka tulemus parem (0)

Konstantin Vassiljev. Foto: Brit Maria Tael

FC Flora kapten Konstantin Vassiljev rääkis enne Meistrite liiga teise eelringi kordusmängu Varssavi Legia vastu, et treeningutel on detailide kallal tööd tehtud. Kui neid õnnestub kohtuskohtumises parandada, siis on ka tulemus parem.

Vassiljev märkis, et Legial ei ole aastate jooksul kindlat stiili välja kujunenud, sest peatreenerid on sageli vahetunud. "Legia ei ole selline klubi, kellel on kindel stiil. Ainus asi, mis on kindel, on nende eesmärgid võita kõik mis võimalik ja olla Euroopas edukas. Nende eesmärk on alagruppi jõuda, aga mitte Konverentsiliiga alagruppi, vaid nad sihivad ikka suuremat sorti turniiri. Alati sõltub sellest, kes seisab meeskonna eesotsas."

Vassiljev on kahe mängu vahel jälginud Poola meediat. "Nagu me enne esimest mängu rääkisime, siis neil on kohustus meist jagu saada. Meie väga tahame ja unistame, et saaksime veel Euroopas mängida. Neil on see kohustus. Poola meedias ei võta meid keegi tõsiselt. Meiega arvestavad ainult Legia peatreener ja Legia mängijad," lausus Vassiljev, kes on Poolas mänginud.

Ta lisas: "Poola meedia hoidis pigem seda joont, et meie oleme väga keskmine punt ja Legia ei mänginud oma head jalgpalli. Seal ei kiitnud meid keegi ja pigem on Legial surve. Nad kindlasti tunnevad, et peavad Tallinnast edasi minema, aga kui ei lähe, siis tulevad raskemad päevad."

REKLAAM

Vassiljevi sõnul ei ole reisimine enam tüütu kohustus, vaid väga mugavaks tehtud. "Võib-olla natuke on väsimus, aga arvan, et see peaks meie jaoks olema mõnus väsimus, sest tahame neid mänge palju mängida. Meie jalgpallurid tahavad jõuda kaugemale ja need on perioodid, kus on vaja näidata oma sisu, füüsilist ettevalmistust ja mentaalset tugevust. Praegu lendame tšarterlendudega, võrreldes ajaga 10-15 aastat tagasi on elu tunduvalt lihtsamaks tehtud."

Kuigi võõrsil saadi väga valus 1:2 kaotus esimese üleminuti väravast, siis Vassiljev on õnnelik, et Floral on edasipääsuvõimalused endiselt alles. "Iga kaotus on valus. Sellisel viisil kaotada on veel valusam. Esimene reaktsioon oli kindlasti pettumus, aga mida aeg edasi, siis saime aru, et see oli esimene poolaeg ja lõppkokkuvõttes tulime Tallinnasse normaalse tulemusega, mis annab meile võimaluse. Meil on 90 minutit, võib-olla rohkem, et proovida kaalukaussi oma poolele viia."

Vassiljev sõnas, et kahe mängu vahel on detailide kallal tööd tehtud. "Arvestades, et päevi ja treeninguid pole palju, siis proovisime kõik asjad läbi käia, nii kaitses kui ka rünnakul, standardolukorrad. Olime kõikides elementides mingil määral mängus sees. Mõned hetked olid otsustavad, kus võtsime vastu valed otsused, kuskil jäi natuke kogemusest puudu, aga üldkokkuvõttes olime mängus sees. Tihti juhtub nii, et väikesed detailid mõjutavad mängu kõvasti. Proovime neid detaile parandada - kui õnnestub, siis on ka tulemus parem."

Flora ja Legia Meistrite liiga teise eelringi kordusmäng algab 27. juulil kell 19 A. Le Coq Arenal.

SEOTUD PILDID
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK