Erik Sorga lõi liigahooaja neljanda kolli. Foto: Sumgayit FK / Facebook

Aserbaidžaani kõrgliigas palliv Eesti ründaja Erik Sorga lõi hooaja neljanda tabamuse.

Viimati 1. märtsil Sumqayiti algkoosseisu kuulunud Sorgal on selja taga kaks kohtumist, mil ta on väljakule pääsenud pingilt, ning kolm matši, kus tema teeneid pole 90 minuti jooksul kordagi kasutatud.

31. vooru madinas Tovuz Turani vastu pääses Eesti koondist 28 korda esindanud kesktormaja tagasi algüheteistkümnesse, jõudes vahetusse alles seitsmendal üleminutil. Lisaks panustas ta 4:1 võitu väravaga, kui 22. minutil pani Sorga vastase võrgu sahisema. Karistusalasse saabunud tõste tekitas Turani kaitsjatele palju probleeme, misjärel söötis meeskonnakaaslane palli Sorgale, kes toimetas selle puuri.

Aserbaidžaanis on Sorgal kokku kuus tabamust, millest neli on löödud liigas ja kaks karikavõistlustel. 12. võidu teeninud Sumqayit tõusis ühe punktiga Zira ette kolmandaks, ent nende konkurendil on üks kohtumine varuks.