Zlatan kirjeldas operatsiooni järel poole aasta jooksul kogetud põrgulikke piinu (0)

AC Milani ründaja Zlatan Ibrahimovic tähistamas Itaalia meistritiitlit. Foto: Scanpix / Reuters / Daniele Mascolo

Pühapäeval AC Milanil 11-aastase pausi järel Itaalia meistriks tulla aidanud ründaja Zlatan Ibrahimovic heitis kõigest kolm päeva pärast triumfi operatsioonilauale, et arstid saaksid ära parandada tema põlve eesmise ristatisideme.

"Operatsioon õnnestus täielikult ning prognoosi kohaselt kestab vigastuspaus 7-8 kuud," teatas AC Milan. Ibrahmovici leping klubiga lõpeb kuu aja pärast ja rootslasest saab vaba agent, kel on vanust 40 aastat ja kes taastub rängast põlvevigastusest.

Kas see tähendab ka karjääri lõppu? Loogiliselt võttes muidugi, aga Zlatan on ka varem kõiki loogikareegleid eiranud. Maikuu alguses ESPN-ile antud intervjuus märkis ta: "Olen lõpujoonele lähedal ja kerges paanikas. Sest kui jalgpall lõpeb, siis millega tegeleda. Muidugi saan ette võtta palju asju ja pakkumisi tuleb tohutult. Aga jalgpalliväljakul kogetavat adrenaliini ei saa ma mitte kuskilt mujalt mitte kunagi."

Pärast operatsiooni tegi Ibrahimovic eelmist poolt aastat kirjeldanud postituse oma Instagrami-kontole, millel on 53,7 miljonit jälgijat.

REKLAAM

"Viimased kuus kuud mängisin ilma vasaku põlve eesmise ristatisidemeta. Põlv oli paistes. Sain meeskonnaga kaasa teha 10 trenni. Lasin endale teha üle 20 süsti. Tühjendasin põlve vedelikust korra nädalas. Võtsin iga päev valuvaigisteid. Sain valu tõttu vaevalt magada. Kannatasin väljakul ja selle kõrval rohkem kui kunagi varem.

Tegin võimatust võimaliku. Mul oli peas ainult üks eesmärk - teha oma meeskonnakaaslastest ja peatreenerist Itaalia meistrid, sest olin neile vastava lubaduse andnud. Nüüd on mul uus ristatiside ja järjekordne meistritiitel," kirjutas Ibrahimovic.

Ibrahimovici kollektsioonist leiab kaks Hollandi meistritiitlit Amsterdami Ajaxiga (2002 ja 2004), kaks Itaalia meistritiitlit Torino Juventusega (2005 ja 2006), mis hiljem kokkuleppemängude tõttu klubilt ära võeti, kolm Itaalia meistritiitlit Milano Interiga (2007, 2008, 2009), Hispaania meistritiitel FC Barcelonaga (2010), kaks Itaalia meistritiitlit AC Milaniga (2011 ja 2022), neli Prantsusmaa meistritiitlit Pariis Saint-Germainiga (2013-2016). 

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK