Hooaja esimesed minutid mänginud Oper: igatsus jalgpalli vastu ei ole veel kuhugi kadunud (0)

Andres Oper. Foto: Soccernet.ee

Eesti koondise ründelegend Andres Oper kuulus tänavu esmakordselt Viimsi koosseisu, kui mängis Esiliiga 30. voorus Nõmme Unitedi vastu kümmekond minutit. 44-aastane Oper ei suutnud mängu murrangut tuua ja Viimsi kaotas 0:2.

"Võrdsete võimalustega mäng. Natuke luurav mäng. Nemad tulid parema vormikõvera pealt ja said esimese värava ja kohe teine otsa, sellest oli natuke kahju," sõnas Oper pärast kohtumist Soccernet.ee-le.

Ta sekkus vahetusest 81. minutil, mõlemad väravad löödi vahetult enne seda. "Muidugi on hea [tagasi väljakul olla]. Igatsus jalgpalli vastu ei ole veel kuhugi kadunud. Tahtsin mängida, tahtsin proovida. Esimesed minutid ja oleks tahtnud midagi enamat, aga kahjuks läks täna nii."

Oper märkis, et Viimsi ei ole tänavu head stabiilsust näidanud ja meeskonda on kimbutanud ka vigastused, aga tal on hea meel, et mängudel käib palju inimesi. Tänasel mängul oli koguni 415 pealtvaatajat, mis on Esiliiga kohta väga hea näitaja. "Siin on tõesti väga hea mängida. Seda kodutoetust on tõesti tunda. Nii võiks igalpool olla ja numbrid võiksid kasvada veelgi."

REKLAAM

Nõmme ääremängija Märten Männiste: "Ma arvan, et täna võitis see, kes rohkem tahtis. Kui vaadata liigatabelit, siis meil mingeid pingeid pole, sest meil on taga plats puhas. Meil on ainult võita igast mängust. Niimoodi igale mängule vastu läheme - anname oma parima ja loodame, et võidame. Täna õnneks läks samamoodi. Vaatasime nende koosseisu ja plaan oli ohustada nende liinitagust. Ma arvan, et see tõi ka võidu."

21-aastane Männiste rääkis, et kuigi jalgpall talle tohutult meeldib, siis praegu see ei ole esikohal. "Minul on elus niimoodi läinud, et põhiprioriteet on ikkagi muusika ja näitlemine, aga armastus jalgpalli vastu on nii suur, et üritan hambad ristis igal õhtul trenni jõuda, kuigi sellele mängule tulin põhimõtteliselt ilma ühegi trennita. Lõpus treener ikkagi õnneks usaldas mõned minutid."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK