Järjekordne vigastatu? Peatrauma tõttu platsilt lahkunud Kuusk aitas Ujpestil alistada üle-eelmise kümnendi valitsejad (0)

Märten Kuusk. Foto: Ujpesti Facebook

Kuigi Märten Kuusk (25) aitas Ungari kõrgliiga 24. mänguvoorus oma leivaandjast Ujpestil võita Debrecenit, siis murettekitavam on teadmine, et keskkaitsja vahetati 69. minutil väidetava peavigastuse tõttu välja. Lisaks Kuusele teenisid mänguaega ka Oliver Jürgens ning Georgi Tunjov.

Juba üle kuu aja kaotuseta püsinud Ujpest alustas tänagi hästi, kuna juhtima mindi juba viiendal minutil. Eduseis duubeldati avapoolaja üleminutitel, mil serblasest Nemanja Antonov lõi oma hooaja avavärava. Teisel poolajal muutus võõrustajatiim Debrecen, kes kerkis vahemikus 2004-2014 lausa seitsmel korral riigi parimaks, üha ohtlikumaks ning 65. minutil löödi penaltist üks tagasi.

Kui viimases viies liigamängus on Eesti rahvuskoondise kindel kaitsetala teinud täismängu, siis täna vahetati pallur 69. minutil ehk pisut peale viigiväravat välja. Meeskonna kodulehel tehtud ülevaates kirjutati, et mees põrkas peadpidi kokku vastaste keskkaitsjaga ning tegi seega endale liiga. Seejuures võeti temaga ühes platsilt ära ka teine keskkaitsja Petrus Boumal. Kui eestlase vigastus osutub tõsisemaks, siis võib kahtluse alla minna tema osalemine ülitähtsas Rahvuste liiga duellis Küprose vastu. Antud mängud toimuvad 24. ja 29. märtsil.

Ungaris kuus korda platsile pääsenud Kuusk on Ujpestiga hoidmas kuuendat kohta, kuid enne selle vooru lõppu võivad neid tahapoole nihutada nii Fehervar kui ka Honved. Hooaja lõpuni on jäänud üheksa vooru ning Dozsa mehi lahutab eurokohast ja esiliigast vastavalt üksteist ja viis punkti.

Mänguaega teenisid ka kaks Itaalias pallivat noort: Oliver Jürgens (18) aitas Milano Interi U19 tiimil võita Cagliari eakaaslaseid ning Georgi Tunjov (20) pidi Carrarese kodus alla vanduma Modenale. Kui Interi jaoks oli tegemist olulise 1:0 võiduga, kuna täna alistati nendega samadel punktidel olnud tiim ja tõusti teisele kohale, siis Carrarese 2:3 kaotus ei olnudki liialt üllatav, kuna vastamisi mindi liiga suveräänse liidriga. Noorukid alustasid mõlemad algkoosseisus ning said kirja vastavalt 59 ja 60 mänguminutit.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK