Meijel pärast 0:6 kaotust: kui oleme võidupohmellis, siis saame sellise litaka vastu nina, et paha hakkab (Koppel: üllatavalt palju võimalusi oli) (1)

Daniel Meijel. Foto: Soccernet.ee

Tallinna Kalevi kaaspeatreener Daniel Meijel leidis pärast 0:6 kaotust Nõmme Kalju vastu, et eelmise vooru 5:2 võit Narva Transi üle viis mängijate pead pilvedesse.

"Meil hakkas pihta kolmapäeval see jutt juba, et kui me oleme pohmellis, siis me saame sellise litaka vastu nina, et hakkab paha! Ja täpselt nii see juhtuski," lausus Meijel kohtumise järel Soccernet.ee otseülekandes.

"Kui sa võidad ettearvamatult ja lööd profimeeskonnale viis tükki ja hakkad ette kujutama midagi, siis see ongi võidupohmell. Üritasime korduvalt treeningutel neid asju selgitada, et kui me teeme asju nii passiivselt ja aeglaselt ja kui vastu tuleb väga kõrge tempoga agressiivne ja väga jõuline pressing, siis mängus saame me seda tunda."

REKLAAM

Kas siit on ka midagi positiivset kaasa võtta? "Positiivne on see, et me üritame mängida palliga. Me tahame üles ehitada. Me ei tohi lihtsalt võtta seda otsust, mida vastane loeb. Kaitsemängus ei pea olema passiivne, vaid võib olla kõrgelt organiseeritud nagu Nõmme Kalju - nad loevad neid olukordi, mida me tahame teha. Me ei pea siis sinna söötma, vaid saame leida enda käigud, et ise palliga mängus initsiatiiv võtta."

"Meeskond on tegelikult okeis seisus, lihtsalt me pole veel valmis vaimselt, füüsiliselt, organisatoorselt profitasemel olema."

Kalju treener Kaido Koppel kiitis oma hoolealuste realiseerimist. "Kui meeskond läheb 15-20 minutiga neli-null juhtima, siis ei saa kellelegi väga suuri etteheiteid teha. Mängijad alustasid suurepäraselt ja kõik läks hästi," rääkis ta.

"Vastased eksisid mõnel korral pallikaotusega ja ründajad näitasid täna väga head minekut, karistades eksimused ära. Iga mäng nii kiiresti neid asju ära ei karistata."

"Kõrge pressing täna töötas, sest pressingu pealt need väravad tulid. Võib-olla oli isegi üllatav, et täna nii palju võimalusi saime. Kalev on hooaja jooksul natuke vähem eksinud ülesehitusel," viitas Koppel ka sellele, et vastasel oli must päev.

Täispikad intervjuud:

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

maamesilane   •  
(176.46.10.***)
Vaadake pilti-Meijelil on siiamaani võidupohmell!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK