Pikk ette (ja ise järele) | Flora ju võitis. Mis ja miks seal käärib ja kripeldab? (8)

Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" värske episood keskendub meisterklubis toimuvale. Flora võitis tiitli, aga on nüüd juba jäänud ilma nii peatreenerist kui ka ühest võtmemängijast. Ja ilmselt pole see veel kaugeltki kõik. Mis Floras toimub? Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Ott Järvela ja Markus Jürgenson.

Miks Elva mees Veiko Kütt suuskadega mänguväljakule jooksis? Lisaks räägime Türgi jalgpallist, talijalgpallist ja nimby-sündroomist.

Flora tuli meistriks, aga Florast minnakse. Näiteks Henrik Ojamaa valis hoopis Paide, kes pakkus talle kolmeaastast lepingut. Miks on see üleminek mõlema meeskonna vaatevinklist märgiline?

Jürgen Henn viitas viimase mängu järgsetes intervjuudes, et Floras ei avaldatud lahkujatele piisavalt lugupidamist. Mida on oma kogemustest rääkida Jürgensonil, kes samuti tseremoonitsemata sealt klubist minema saadeti?

REKLAAM

Tammeka ja Viimsi vahelistest üleminekumängudest jooksis õhk välja juba avakohtumisega, mille tartlased 5:0 võitsid. Kas kõrg- ja esiliiga vahe ongi nii suur?

Lisaks teeme juttu naiste koondise käekäigust ja vaatame ette Eesti meeste koondise võimalusele pääseda EM-finaalturniirile.

Saatekava:

00:00 Suusad, Türgi jalgpall ja NIMBY
14:00 Henrik Ojamaa Paidesse
27:00 Miks lähevad Florast lahkumised inetuks?
43:00 Jürgen Henni pärand on võimas
49:30 Kes kuhu treeneriks?
59:30 Viimsist ja Tammekast
01:08:30 Kas Eesti läheb EM-ile?

8 kommentaari

ZinedineZidane   •  
(217.159.164.***)
Päris kuupealt ikka olete, kui Saksamaal korra on lumi, siis see on normaalsus, seal on seda harva ja kliima ikka soojem ning me mängime siin tuule ja tormikäes, seal ikka staadion ümber jne, minge suusatama kõik kogu stuudio, otsustavad mängud lumes pole normaalne
Karvik   •  
(87.119.182.***)
Kohutav. Lollipeaga unustasin ära, et ei suuda vaadata kui see trimmis ja treenitud vend ka stuudios. Kogemata vaatasin mõned minutid
IUdutuli   •  
(90.190.244.***)
https://soccernet.ee/artikkel/pelle-pohlak-flora-kolmest-lahkujast-esialgu-rohkem-uudiseid-ei-tohiks-tulla

Tallinna FC Flora president Pelle Pohlak rääkis värskete uudiste valguses, et nii Markus Jürgensoni kui ka Andre Frolovi lahkumine klubist oli pooltevaheline kokkulepe.

"See on vastastikune otsus," kommenteeris Pohlak Soccernet.ee-le. "Mõlemad olid kokkulepitud, et lepinguid ei pikendata, omavahel asjad ära räägitud, selgeks räägitud. Väga normaalne ja mõistlik oli kõik. Ei ole otseselt mingit ärasaatmist ega midagi sellist."

Ta lisas: "Frolov on vähem mänguaega saanud ja tal oli endal soov astuda uus samm. Jürgenson tahab teha sammu välismaa poole, aga mõlemad on vastastikku kokku lepitud."
IUdutuli   •  
(90.190.244.***)
Keegi valetab/valetas.
IUdutuli   •  
(90.190.244.***)
(Ja ma ei arva, et see oleks Jürgenson.)
kesa   •  
(82.131.35.***)
On suur, megasuur, ülisuur vahe, kas mängida, vaadata mängu hilissügis-talvisel-varakevadisel jäise ilmaga korralikul staadionil, või mingitel tuulele, avatud, katuseta teivasplatsidel. Isegi A.Le Coq Arenal on suht talutav talvekuudel vutti vaadata. Unustage ära oma võrdlus välismaiste tippliigade üksikute talviste miinustemperatuuridega mängudega. Välismaised madalamad liigad, kus mängitakse sarnastel või isegi parematel amatöörplatsidel kui meil, mänguks ja mängule kaasaelamiseks ebasobivate ´ilmade korral ei mängita.Lisaks veel, et hooajal, mil Flora jõudis euroalagruppi, alustas Flora tänu koroonale liigahooaega poolteist kuud hiljem tavapärasest, aprilli keskel.
käbi   •  
(81.90.125.***)
Järvela peaks arusaama, et see 20% on tema ise enamus tema teemades. Peegelda vähem, ole rohkem loogiliselt mõtlev olend ja mine lase uurida oma täpne asukoht spektril välja...
Italy645   •  
(46.131.24.***)
Ebareaalne kui rumal on Järvela, võrdleb eesti ja saksa liigat lumega mängides. Ühel liigal on infra, staadionid hooldatud, publikul hea mugav olla. Eestis seisad lumehanges ja vaatad jäisel staadionil mingeid kari lolle palli taga ajamas. Oti jaoks see normaalne 😀 pluss veel sain ta jutust aru, et see kuidas Flora ei oska inimlikult käituda oma legendidega on okei, sest leping oli selline ja sai läbi. Viige minema see ühepoolne mees. Aitäh!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK