Pisarates Taani peatreener: see õhtu tuletas kõigile meelde, mis on elus kõige olulisem (koondise arst: saime Christiani tagasi) (4)

Väravavaht Kasper Schmeichel embamas Kasper Hjulmandit. Mõlemal oli väga raske õhtu. Foto: Scanpix / Hannah Mckay / Pool via REUTERS

Taani koondise peatreener Kasper Hjulmand andis pärast kaotust Soomele emotsionaalse pressikonverentsi, mis võttis tal ka silma märjaks. Põhjuseks mõistagi Christian Erikseni ootamatu terviserike, mis nõudis mängija elustamist ja kohtumise paariks tunniks seisma pani.

"Kui ma muutun emotsionaalseks, siis seepärast, et meil on olnud raske õhtu. See tuletas meile kõigile meelde, mis on elus kõige olulisem. Need on tähendusrikkad suhted. Need on lähedased inimesed. Perekond ja sõbrad. Kõik, kõik, kõik - me kõik oleme mõtetes Christiani ja tema perekonnaga," alustas Hjulmand 0:1 kaotuse järgset usutlust.

"Ma ei saa oma mängijaid üle kiita. Ma nägin, kuidas nad üksteise eest hoolitsesid ja ma ei saaks enam uhkem olla. See viis, kuidas mängijad riietusruumis olid ... nad otsustasid, et ei tee enne mitte midagi, kui saavad teada, et Christian on teadvusel ja temaga on kõik korras," sõnas Hjulmand.

REKLAAM

"Meil oli kaks varianti - mängida täna või homme lõunal. Kõik nõustusid tänasega. Raske on selliste emotsioonidega mängida. Proovisime võita ja pingutasime lõpuni. Meil oli ausalt mängijaid, kes olid täiesti läbi. Emotsionaalselt väsinud ja läbi."

Taani koondise arst Morten Bösen oli üks nendest, kes platsi peal Eriksenile esmaabi andis. "Ma ei näinud seda olukorda algusest peale, aga oli üsna kindel, et ta kaotas teadvuse. Kui ma kohale jõudsin, siis ta oli külje peal ja veel hingas. Tundsin ta pulssi, kuid nagu kõik nägid, siis järsku pidime teda elustama hakkama."

"Abi saabus väga-väga kiirelt. Koos meditsiinilise personali ja ülejäänud taustajõudude abiga tegime, mida pidime tegema. Saime Christiani tagasi. Ta suutis minuga enne haiglasse minekut rääkida," vahendas The Guardian arsti sõnu.

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
4 kommentaari

Hertsog Alvar   •  
(84.50.78.***)
Kao minema enda juudijutuga.
MR11   •  
(87.119.177.***)
+1 Hertsog
Rainer Mäekask   •  
(46.131.37.***)
Krt Taavi seda jumalajuttu pole siia küll vaja.
Jahh kõik jalgpallisõbrad loodavad parimat ja nii peabki olema(väga häiris delfi kommentaariumis rassistide kisa seoses Soomega).
Juudijutt   •  
(145.14.25.***)
+2 Hertsog

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK