Tallinna poiste koolinoorte meistrivõistlustel võidutses Arte Gümnaasium (4)

Arte Gümnaasium oli võidukas nii põhikoolide kui ka gümnaasiumide arvestuses. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Kolmapäeval peeti EJLi jalgpallihallis Tallinna koolinoorte poiste meistrivõistluste finaalturniiri, kui põhikoolide ja gümnaasiumide arvestuses tuli võitjaks Arte Gümnaasium.

Gümnaasiumide arvestuses osales meistrivõistlustel kokku 38 kooli ja 427 mängijat. Finaalturniiril saatis edu Arte Gümnaasiumi (pildil), kes edestas veel esikolmikusse jõudnud Gustav Adolfi Gümnaasiumi ja Tallinna 21. Kooli.

Arte Gümnaasiumi ridadesse kuulusid Oskar Hendrikson, Tauri Bachmann, Oliver Niit, Oliver-Aleksander Otti, Oskar Hõim, Kristofer Robin Grün, Andero Kivi, Mihhail Kolobov, Karl Orren, Ramol Sillamaa, Markus Riisenberg, Hugo Palutaja, Romet Kaupmees, Aleksander Švedovski, Alexander Kapitan Bergman ja Maksim Kalimullin. Neid juhendasid treenerid Riho Rosenthal ja Oliver Ani.

REKLAAM

Gustav Adolfi Gümnaasiumi võistkonda esindasid Sigvard Suppi, Bruno Vain, Kristjan Kriis, Mattias Minejev, Lennart Parašin, Jesper Mattias Mägi, Kaarel Leppsalu, Hugo Tristan Tammik, Kutt Kaaren Lepik, Kaspar Kruusement, Madis Mäesalu, Marten Mehide, Jens Erik Nielsen, Uku Lennart Heinamaa, Oskar Soosaar, Rober Järvpõld ja Rasmus Ründva ning õpetaja Martin Salong.

Tallinna 21. Kooli koosseisus olid Veli Kangur, Georg Keerig, Mihkel Viisileht, Rasmus Remy Kasela, Robin Tiigiste, Silver Kubensky, Mikk Johannes Siitam, Andreas Georg Neimar, Marcus Koitjärv, Jens Pihkva, Otto Gustav Kalaus, Ramus Mücker ja Siim Põdra ning õpetaja oli Indrek Vahtra.

Põhikoolide arvestuses tuli Arte Gümnaasium meistriks Tallinna Linnamäe Vene Lütseumi ja Tallinna Inglise Kolledži ees. Kokku osales meistrivõistlustel 50 kooli ja 623 poissi.

Arte Gümnaasiumi võidukasse koosseisu kuulusid Martin Vaher, Robin Miguel Ortega, Jengeni Tšernjakov, Fjodor Jekimov, Hubert Liiv, Dylan Sal-al-Saller, Mihhail Jumankin, Jaagup Taal, Ken Ristjan Mölder, Vladislav Petrov, Maksimilian Skvortsov, Marlon Liivaru, Kaur Kippar, Aleksandr Lohmatov, Ralf Kaljumäe, Ramon Leppi ja Bruno Sergio Treufeld. Treeneriteks olid Marko Pärnpuu, Andres Oper ja Andrus Lukjanov.

Tallinna Linnamäe Vene Lütseumi esindasid Dmitri Belikov, Kirill Kudinov, Ilja Melnikov, Denis Podberezski, Artjom Toropov, Artjom Gladõšev, Erik Gerega, Amin Mohamed Ouertani, David Fomin, Ivan Kravtsenko, Ilja Gubarev, Ilja Sokolov, Kirill Gusarin ja Ervin Irha. Õpetajateks olid Dmitri Karakulov ja Boriss Dugan.

Tallinna Inglise Kolledž osales koosseisus Artur Sibul, Farhan Kalam, Mark Villem Marmei, Aleks Jürisson, Robin Kilp, Airon Kollo, Oliver Pällo, Kaarel Ruus, Marc Linno ja Marten Müürisepp ning õpetaja Kaupo Tiislär.

4 kommentaari

vigastus   •  
(81.90.125.***)
tundub väga võrdene turniir kui arte osaleb. tasub uhada seal premmi poistel :)
Madis35   •  
(88.196.59.***)
No tõesti tohutu saavutus kui jalgpalliakadeemia Arte võistleb turniiril koos tavaliste koolidega ja - oh seda üllatust! - võidab.
-soccerfann-   •  
(85.253.177.***)
Jalgpallipoisse tundub ka teistes võistkondades olevat. Küsimus on, kas koolidevahelisel peaks trennipoisid osalema? Nagu rahvaliigas ei pääse teatud tasemel mängija osalema.
Kas mõte on ainult võit või see, et tavaline koolinoor saaks mängida ja osaleda turniiril, mida muidu ei kogeks? Arte omadel muidugi üks väheseid tiitleid, sest rahvusvahelisel tasemel koondisega jäävad teistele suurelt alla.
Aga Artet kõrvaldada sellpärast, et nad tegelevad jalgpalliga ja teised mitte, poleks ka õiglane. Kool on kool.
ZinedineZidane   •  
(90.190.191.***)
Ei ole need Arte võidud alati nii lihtsad, kas mitte eelmine aasta Nõmme poisid pähe ei teinud Gümnaasiumis, sõltub aastakäigust, seal vist lühike mänguaeg ja väiksem väljak, et kõike võib juhtuda.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK