Udune Albion | Liverpool ei mahu sümboolsesse alg11-sse isegi siis, kui pruukida halastavat meetodit (üleskutse vaatajatele!) (3)

Arsenal ja Manchester United on tagasi Premier League'i keskmes nagu 90ndate lõpus ja 2000ndate alguses. Mille poolest aga praegune rivaliteet toonasest erineb? Kuhu ja miks on kadunud siiras viha? Asja arutavad Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

"Udune Albion" ootab ka vaatajate küsimusi Premier League'i kohta, mida saate esitada pühapäeviti Soccernet.ee Instagrami kanalis!

Inglismaa Premier League'is leidis eelmisel nädalal aset kolm kohtumist niiöelda tippkuuiku meeskondade vahel, millest kaks (Manchester City - Tottenham Hotspur, Arsenal - Manchester United) olid väga haaravad ja üks (Liverpool - Chelsea) üldse mitte. Milliseid kõrgusi võib tänavu püüda Erling Braut Haaland ning mis on Liverpooli ja Chelsea hädisuse tagamaad?

REKLAAM

Saate lõpetuseks aga arutelu teemal, kus konsensuse leidmine absoluutselt võimatu. Nimelt on saatejuhid kokku pannud Premier League'i senise hooaja sümboolse koosseisu, ent kasutanud erinevaid meetodeid.

Järvela alg11 on ilma klubiliste piiranguteta ning sisaldab lõpuks viie erineva meeskonna mängijaid, aga ei ainsatki jalgpallurit Tottenhamist, Liverpoolist või Chelseast. Kanguri meetod nõuab koosseisu, mis koosneb 11 erineva klubi mängijatest, mis, tõsi küll, Liverpooli ei päästa.

Seoses viimase teemaga paluvad taskuhäälingu tegijad ka lugejate-vaatajate-kuulajate abi! Nagu Järvela saates kirjeldab, pange senise hooaja põhjal kokku ka enda sümboolne alg11, aga NB! selline, kuhu ei tohi ühestki meeskonnast kuuluda üle ühe mehe! Koosseisud saatke veebilehe sharemytactics.com või mõne muu seesuguse abiga vormistatult aadressile kristjan-jaak.kangur@soccernet.ee ning kui arvestatav valik koos, avaldame need.

"Udune Albion" on 30 minutit jalgpallikütet ainult Inglismaa vutielu rütmis. Saade jõuab eetri järel ka Soundcloudi, Spotifysse ja Apple Podcasti.

SEOTUD LOOD
3 kommentaari

Lamemaalane   •  
(46.131.52.***)
Liverpooli ründajatel puudub särts, Salah on täitsa ära vajunud, oleks võinud ta rahaks õigel ajal teha, nüüd vist mugav leping taskus, võtab rahulikult.
Wingback   •  
(213.180.19.***)
Terve meeskonna kesk- ja kõrgemaealised on nagu tühjaks pigistatud sidrunid sel hooajal ning lisaks on ports vigastusi. Ilmtingimata vajab tiim sel suvel noorenduskuuri ja päris mitmed mehed offload'i ja meeskond vajab uuesti ehitamist suvest alates. See saab olema pikk teekond ja täitsa huvitav kas Klopp'le antakse seda võimalust teha või otsitakse keegi uus selleks teekonnaks.

Podcastis häris enam see "vana hea suur vastaseis" - ManU vs Arsenali ülespuhumine, nagu vahepealsete hooaegade City vs Liverpooli võitlused poleks olnud midagi nii erilist? Pigem vastupidi, on olnud palju kurjem heitlus ja mõlemad on pidanud ka erakordselt kaunist jalgpalli näitama nende aastate jooksul.
Lisaks unustasid härrased ära vahepealsed Chelsea liigavõidud. Premm pole ainult ManU ja Arsenal, kaugeltki mitte podcasti mehed!
ZinedineZidane   •  
(88.196.65.***)
Klopi trennid ja nõudmised äkki on mängijatest sidrunid teinud, aasta kaks on hea, siis tekib läbipõlemine.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK