Värava tähistamata jätnud De Bruyne: ma ei tahtnud seda teha, kuna austan Taani fänne (Hjulmand: me pole veel lõpetanud) (0)

Foto: Scanpix / Wolfgang Rattay / Pool via Reuters

Euroopa meistrivõistluste B-alagrupi neljandas matšis suutis Belgia alistada Taani. Suurt rolli mängis võidus vigastusest naasnud Kevin De Bruyne, kes ütles, et võidu üle võib ta rõõmus olla, kuid väravat tähistada ta ei soovinud.

"[Belgia peatreener] Roberto Martinez ütles mulle poolajal, et ma tekitaks ruumi. Ma lõin värava," seletas De Bruyne mängu RTBF-ile. "Aga ma ei tahtnud seda väravat tähistada. Mu austus Taani fännide vastu on selleks liiga suur. Me võime olla rõõmsad [võidu üle}. Teadsime, et meil tekib raskusi Taani ning selle publiku ees arvestades kõike seda, mis juhtus."

Meest kiitis tiimikaaslane Jan Vertonghen, kes tõdes, et vahetused äratasid meeskonna üles: "Taanlased üllatasid meid oma formatsiooniga ning avapoolajal oli meie mäng äratundmatu. Tundus nagu oleksime sammukese tagapool. Aga siis, kui De Bruyne, [Axel] Witsel, Eden Hazard tulid platsile, muutus meie mäng. Nad tõid kvaliteeti juurde."

Taani peatreener Kasper Hjulmand tänas fänne ning kinnitas, et alla pole veel antud: "Tundsime erakordset toetust fännidelt ning tervelt tribüünilt - lõppude lõpuks loeb ju see. Ning lisaks ka see, et meie tiim on üheskoos suurepärane. Võtame sellest mängust kaasa nii mõndagi, kuid sulgeme nüüd selle peatüki. Ma mõtlen juba venelaste peale. Selle turniiriga pole me veel lõpetanud."

REKLAAM

"Arvestasime sellega, et meil on raske tulla tagasi ja laulda rahvushümni," seletas pressikonverentsil Thomas Delaney. "Võtsime enne mängu ringi, vajutasime mõnda nuppu ning ütlesime, et anname endast kõik. Oleme valmistunud hästi ning oodanud seda [turniiri] kaua. See teeb mind vägagi uhkeks."

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK