Tipphetked: Arsenali esinduses mänginud Hein tõrjus Rangersi sajaprotsendilise võimaluse (1)

Karl Jakob Hein. Foto: Arsenal / Facebook

Eesti rahvuskoondise esiväravavaht Karl Jakob Hein mängis eelmisel nädalal Šotimaal kaks treeningmängu Londoni Arsenali esindusmeeskonna ridades, kui Hibernianile kaotati 1:2 ja Glasgow Rangersiga tehti 2:2 viiki.

19-aastane Hein oli mõlemas treeningmängus Arsenali väravasuul teisel poolajal. Hibernian ja Rangers sahistasid eestlase võrku nurgalöögi olukordadest. Hein mängis Šotimaa klubide vastu kokku 90 minutit ja lasi endale lüüa kaks väravat, aga säras Rangersi vastu ka ühe suurepärase tõrjega, kui pareeris Stephen Kelly lähilöögi. Hiberniani vastu tõrjus Hein ühe kauglöögi.

Kui Hein tegi debüüdi Arsenali esindus, siis Maksim Paskotši teenis esimesed minutid Tottenham Hotspuri esinduses. 18-aastane Eesti koondise keskkaitsja kuulus treeningmängus Leyton Orienti vastu Spursi algkoosseisu ja vahetati välja 65. minutil. Mäng lõppes skooriga 1:1.

Hibernian - Arsenal tipphetked (Heina tõrje ja sisselastud värav alates 3.30):

Rangers - Arsenal tipphetked (Heinale löödud värav alates 3.38 ja Heina supertõrje 4.10):